Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány barátság. Télleg ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság. Télleg ugy választják az ellenkező nemű barátokat hogy testileg és vonzódnak egymáshoz?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy nem a haverod van valami hanem a rendes barátod akivel megbeszélsz mindent ott van ha gond van hogy ugy választja az ember az ilyen barátokat hogy az bejön neki mint pár. Ti hogy vagytok ezzel?
2011. ápr. 8. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
hát én ezt nemértem.... most mi itt a kérdés?
2011. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
A barátság kialakul, nem választjuk.
2011. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Ahogy a szerelem is, ha megvannak rá a feltételek. ;)

Nem kel lezen görcsölni, hogy jajj barát meg ilyenek, a kettő nem zárja ki egymást. A kérdést én sem igazán értem.

2011. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Valami igazság van benne!


Van 4 igazi lány-barátom de mindegyik elég csinos és mindegyik az esetem vagy hogy is fogalmazzak szóval ha nem lenne barátnőm akkor bármelyikkel!

2011. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan fiú-lány barátot, akik pont azért lettek barátok, mert amikor megismerkedtek, kiderült, hogy a legkevésbé sem jönnek be a másiknak, mint pár, viszont jól elvannak, mint barátok. Évek óta tart ez a barátság, azóta mindketten fülig szerelmesek, de nem egymásba.
2011. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Télleg ugy választják az ellenkező nemű barátokat hogy testileg és vonzódnak egymáshoz?"


A barátokat nem választani szokták, hanem vagy a barátod lesz valaki, vagy sem. A testi vonzalom biztos segít ebben, miért, szerinted ha a testi vonzalom vagy megkönnyíti, vagy megnehezíti a barátkozást, akkor melyik a valószínűbb a kettő közül?

2011. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

neeeeemmm

akkor gááz van, ha a BARÁT bejön. Nekem általában olyan fiú barátaim vannak //nem haver, akivel megbeszélem az aznapi leckét, időjárást etc...

akik nem jönnek be, soha nem járnék velük. Így elmondhatom nekik az ilen témájú ügyeim is. Ha megeshetne, hogy belezúgok (amire volt példa, sajnos), akkor elkezdenék titkolózni (nyilván nem fogom megmondani neki, hogy kedves legjobb barátom, beléd zúgtam, mint cigányfiú a kútba), erre megsejtené, hogy van valami, de azt hinné, már nem bízom benne, megbántanám és még a barátságát is elveszteném.

2011. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem... Barátsághoz nem kell hogy fizikailag vonzónak találd a másikat, teljesen lényegtelen.
2011. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A lány részéről biztosan nem. Egy fiú akkor lesz csak barát egy lány számára, ha külsőre nem jön be neki.
2011. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
HOgy tegyük fel bejön a legjobb haverom, akivel péntek esténként sörözni járok? TE HÜLYE VAGY?:D viszont a legjobb lány barátom, aki valójában nekem titokban több is mint barát, bejön minden téren. külsőleg meg végképp.
2011. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!