Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jussunk 1-ről a kettőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jussunk 1-ről a kettőre? Én össze akarok vele költözni.

Figyelt kérdés
Párommal 2,5 éve vagyunk együtt. Abban egyet értünk, hogy egymással tervezzük az életet. A gond az, hogy én már szeretnék vele összeköltözni. Ő épitkezni akar, de nekem megfelelne egy lakás is, hiszen tudom, hogy mennyi pénzbe kerül egy ház, és szerintem nem sikerülne annyi pénzt összeszedni. Van ezzel esetleg valakinek tapasztalata?

2012. márc. 27. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Megmondod neki a véleményedet,aztán eldöntitek.Házépítés nem éri meg,ha csak egyösszegben nincs meg jelenleg az összes pénz rá.Évekig elhúzódik egy építkezés,mert mindig kell valamire pénz.Egy kész lakást megvenni célszerűbb.Aztán lehet később nagyobb házba költözni.
2012. márc. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
próbáltam már megbeszélni, de hiába, én meg látom előre, hogy egy házat épiteni lehetetlen.
2012. márc. 27. 23:41
 3/4 A kérdező kommentje:
mármint a jelenlegi helyzet szerint
2012. márc. 27. 23:41
 4/4 Dottorre ***** válasza:

Semmiképp se vágjatok bele építkezésbe anélkül, hogy előtte nem éltetek együtt 1-2 évet. Hiába szeretnétek együtt leéli az életeteket most, ha összeköltözés után máshogy lesz ez. Legalább egy közös albérletet vegyetek ki 1-2 évre, aztán még mindig el lehet dönteni, hogy mit akartok. Hitelt felvenni, aztán azt felezni, az ezerszer macerásabb lesz utána, ha mégsem lesztek jól meg.

Valljuk be őszintén, azért a legtöbb kapcsolat az összeköltözés után dől el.

25F

2012. márc. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!