Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú. Egy osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú. Egy osztálytársamnak írt az unokatesója, hogy van-e olyan lány aki szép. Elküldte neki a képemet. A fiúnak tetszettem. Találkoztuk vele. Azt mondtam, hogy bejön. (Én is neki). Többi lent (? )

Figyelt kérdés
De az a gond hogy nekem nem az ilyen anyuci kicsi fia stílusú fiúk jönnek be.Most már egy hónapja 'járunk', de olyan gyámoltalan hogy még a kezemet se merte megfogni. A korkülönbség is 4 év. Mitévő legyek? BUNKÓ VÁLASZOKAT NEM KÉREK.
2012. márc. 29. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
mivan, jártok de még kezet se fogtatok?? az nem járás.
2012. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyik napról a másikra nem lesz belőle macsó, sőt, szerintem soha sem. Ha az alaptermészete nem fog meg, lehet akármilyen cukipofi, ennek a kapcsolatnak nincs jövője.
2012. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha három hónapig hover-handot játszik az elég gáz. :/
2012. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a kezét én fogtam meg majdnem mindig; a szájrapuszit is 'nekem kellett' kezdeményezni..
2012. márc. 30. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!