Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez még is mi, túlreagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még is mi, túlreagálom?

Figyelt kérdés

A pasim állítólag arról híres, hogy ő sose csalna meg senkit se,előbb halna meg. Nemrégen észrevettem a facebook on ,hogy egy lánynak olyanokat írt, majdnem egy hónappal azután, miután összejöttünk, ami eléggé félreérthető. Az volt ott,hogy a lány írta,hogy látom van barátnőd...a barátom írta,hogy hát igen sajna,lemaradtál,nem te lettél a barátnőm, stb... de még gondolok rád...a csaj írta erre,hogy a barátnődre gondolj, ne pedig rám, a barátom erre azt írta,hogy rám is gondol, de a csajra is stb.. ilyenek voltak ott. Az előző beszélgetéseiket elolvasva ( mikor még nem ismertem a barátomat) úgy tűnt,mintha flörtölnének, és mintha tetszenének egymásnak. Rákérdeztem a barátomnál,hogy ez mi, de abszolút tagadta,és azt mondta,hogy ezt játsszák a csajjal,és hogy ismerik egymást,mert egy vonattal szoktak menni.És ehhez még hozzá tette,hogy nem járna a csajjal, nézzem már meg h néz ki...( amúgy semmi baja a csajnak..).

Amúgy ezután pár hónappal az exének is irogatott,hogy találkozzanak..., erről is nemrégen értesültem, de ezt is tagadta,viszont itt láttam,hogy nem birja megmagyarázni, és ő is mondta,hogy nem tudja megmagyarázni,miért akart találkozni az exével..Ezek után nekem gyanús az előző csajszi is...hogy nem csak szórakoznak. Szerintetek?


2012. márc. 30. 11:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, és még mielőtt támadnátok, nem turkáltam az üzenetei között, úgy hagyta a számítógépet!!! Én pont akkor érkeztem, leültem és néztem.
2012. márc. 30. 11:05
 2/15 anonim ***** válasza:

hmmm..érdekes dolog ez...


de ha így neki állsz olvasni akkor nem is bízol meg teljesen benne.


ad erre okot amúgy...úgy érzed nem szeret teljes szívéből?

2012. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem tűnik túl megbízható pasasnak, de lehet csak a szája jár. Nem épp nagyfiús mentalitás
2012. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Amikor az első csajnak írt,akkor teljesen megbíztam benne, el is felejtettem utána..én ugy éreztem h szeret. Viszont furcsa azóta, mióta az exének írt. És ismerősöm szerint nem is szeretett annyira,mint ahogy mondta, mert zavarja az alakom már majdnem az eleje óta. És szerinte ez nem szerelem akkor. És ebben van valami, tényleg. Fura, hogy 23 évesen ilyet "játszik" valakivel. Azért szeretném a véleményeteket kikérni,mert akkor betudom" lőni" hogy már akkor se volt belém szerelmes,ha ilyet írogatott egy csajnak.
2012. márc. 30. 11:15
 5/15 anonim ***** válasza:

ki mondta, h zavarja az alakod?

ha ez így van akkor miről beszélünk??

2012. márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen mindenre képes, tuti megcsal.
2012. márc. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

őszinte leszek hozzád!


A pasid arról híres h nem csalna meg snekit"---> mindannyian ezt meg hasonlókat mondunk, és mondunk mindenkinek...hogy jó hírünk legyen!


Háát ha tényleg szeretne, akkor nem írna ilyeneket...


Megsúgom, hogy a pasid az első adandó alkalommal lefeküdne azzal a csajjal!

27/f

2012. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A barátom. Vékony vagyok, de van egy kis felesleg a hasamon,ami engem is zavar, de ő az utóbbi időben szinte állandóan mondogatja h fogyjak le,előtte annyi nem mondta. A vékony,anorexiások tetszenek neki.. Az első csaj, akinek meg írogatott, ő meg icipicit duci,vagy husis, de egyáltalán nem gáz.ÉS erre mondta,hogy nézzem már h néz ki.Egyáltalán nem az a csajozós fiú a barátom, nehezen talál magának bnőt, és ezért alig hiszem el h ilyeneket csinál. Viszont lehet félreismertem akkor!!
2012. márc. 30. 11:22
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Akkor szerintetek az első csajnak,akinek irkált, ővele nem csak játszottak?

2012. márc. 30. 11:24
 10/15 anonim ***** válasza:

ha kis felesleg van a hasadon és az zavarja szted szeret???

szted egy alpári paraszt, h ilyeneket mond!!!

Lehet lepontozni...ez nem szerelem..

2012. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!