Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt elveszíthetem Őt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt elveszíthetem Őt? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a barátommal, jó a kapcsolatunk, csak én néha nem kendőzöm azt ami nekem nem tetszik. Konkrétan: egy buliban nem tudom elviselni, hogy más lányok ölelgetik a barátomat, a barátom viszont nyugodtan nézte amikor az egyik haverja próbált engem befűzni, úgy volt vele, hogy én is meg tudom oldani. És még sorolhatnám... A lényeg az, hogy én mindig megmondom mi nem tetszik nekem, szerintem ez normális, csak úgy érzem, ezzel elveszíthetem a szerelmét, hogy szerinte mindig csak civakodok, mindenen felakadok és "már megint kezdem". És amikor elmondom neki, hogy szerintem ezzel zátonyra futhat a kapcsolatunk, nevet és mondja h ennek semmi köze hozzá,vagyis emiatt nem szeret ki belőlem. Bevallom, sokszor szeleburdi és hirtelenharagú vagyok. :( Amikor mondom neki, hogy szerintem a veszekedések eltávolítanak minket és szétszedhet, annyira bűntudatom van utána:(

Ugye nem "válóok"? Köszönöm a válaszokat.


2012. jan. 20. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:

amig nem csinál semmi rosszat és nem hagyja hogy a csajok mondjuk fogdossák addig sztem nincs baj.a kapcsolat alapja a bizalom. nekem is rengeteg pasi barátom van és imádom megölelni öket. ok tudom nem ugyanaz de a legtöbb pasinak ez sem tetszene,és én simán hagyom hogy más csajokkal bezsélgesssenek vagy szorakozzanak mert megbizom benne,ha meg lehet.ha nem bizom benne otthagyom ennyi. én is utálom ha korlátoznak hogy nem találkozhatok pasikkal meg féltékenységi jelenetet rendez mert egy pasi rámnézett.neked kell tudni a pasid milyen. ha megbizhato és ezer % h szeret akkor benned van a hiba mert nem benne nem bizol hanem magadban. és ez esetben te okozod a szakitást mert elege lesz a nyávogásodbol.

az hogy hagyja hogy más haverokkal együtt legyél vagy rádmásznak,az azt mutatja hogy megbizik benned. én ezt szeretem egy pasiban.hagyja hogy lerendezzem ha eröszakos akkor meg ugyis hivom hogy segitsen stb.

de mint mondtam ez függ attol hogy mennyire megbizhato. mennyire hüséges stb.ezt csak te tudod én nem ismerem.

2012. jan. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát szerintem teljesen normális hogy ha megmondod neki hogy nem tetszik neked hogy más lányok ölelgetik miközben veled van.. ha ez neki nem normális akkor vele van a baj.


ha én elmennék vhova bulizni a barátommal biztos jól fejbeverném ha hagyná hogy ölelgessék és még csak foglalkozni sem foglalkozik azzal hogy valaki rám mászik..

2012. jan. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az előttem szólóhoz
2012. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!