Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, orulnetek, ha a baratnot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, orulnetek, ha a baratnotok meglepne egy gyertyafenyes vacsoraval? Amit egy eszbonto ejszaka kovetne, vagy nyalasnak talaljatok a dolgot?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem, senki nem örülne neki. Pizza, vagy hambi aztán ágyba be. Persze ha nincs meccs a tévében. :-)
2009. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Én örülnék neki... De nekem nincs barátnőm...


19/F

2009. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elso valaszado ,minek orulnel?
2009. jún. 15. 16:56
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Ez jellemző... Ti is jók vagytok nők! A pozitív válaszadó már nem is érdekel, egyből a nyomulós, csak a szexre hajtó pasit kérdezed... Remek. Akkor miért nem így tetted fel a kérdést: "szerintetek érzelmi kapcsolat van köztünk, vagy csak a szexhez kellek neki.

De mondok még valamit: más psitól soha nem fogod megtudni, hogy mi kell a tiédnek...

Tessék lepontozni!

2009. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
96%

Szerintem nagyon romantikus, és nem nyálas! Az igazi, tiszta szerelem, szerintem, csak romantikus lehet. És ha én szeretek egy lányt, akkor attól minden kis kedvesség annak a jele, hogy ő is igazán szeret. Szerintem pont ez az, ami ma a legtöbb kapcsolatból hiányzik.

Egy romantikus férfi :o)

2009. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Csak vicceltem. Mert ez olyan kérdés, hogy örülnél-e 5 millió FT-nak? Ki ne örülne egy szép vacsinak és utána egy szép éjszakának.
2009. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

3ik valaszado..en nem pontozlak le!

Reszben igazad van ,viszont kivancsi voltam ,hogy ugy altalanosan szeretik-e az ilyen dolgokat a pasik...20 eves vagyok de meg mindig nem tudok eligazodni rajtuk..marmint a pasikat..

2009. jún. 15. 17:12
 8/11 A kérdező kommentje:
eln ezest..*pasikon akart lenni
2009. jún. 15. 17:13
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem már leptek meg így, imádtam. Persze az lett belőle, hogy a végén én kényeztettem őt. :-)
2009. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Húúúú, ha lenne barátnőm és ezzel lepne meg. Olyan szinten meghálálnám neki a vacsi után, hogy fel sem tudna állni másnap reggel az ágyból.... :)
2009. jún. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!