Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki? Vagy csak célozgassak rá?

Figyelt kérdés

üdv, egy 17 éves fiú vagyok aki kb 2 éve nem volt semmilyen kapcsolatban, nem is vagyok tapasztalt ilyen téren. mostanában viszont kb egy hónapja meg ismertem egy lányt aki nagyon tetszik nekem és ilyet nem éreztem két éve.. vagyis igazából egész életemben nem éreztem ilyet. úgy érzem hogy le tudnám vele élni az életemet és boldoggá akarom tenni. sokszor találkozunk bír engem, van amikor kimegyek a sulija elé és mindig a nyakamba ugrik meg adok neki puszit és nagyon jól esik, csak nem tudom hogy most mi legyen.

van egy ismerősöm aki jóban van vele és ő azt állította nekem hogy a csaj azt mondta neki hogy tetszem neki. és ez nagyon jól is esett és onnantól fogva kb egy-két hétig úgy tekintettem rá hogy tetszem neki és talán lesz valami, de tegnap beszéltem vele és beszélt egy idősebb fiúról akit nagyon bír és hát nemtudom el bizonytalanodtam e-téren hogy most akkor tetszem-e neki vagy nem.


azon gondolkoztam hogy elmondom neki vagy célozgatok rá de nem tudom hogyan mert félek hogy pofára esek és az nagyon kínos szerintem hogy


nekem van egy lány barátom akit tökjófejnek tartok meg minden és egyszer csak közölné velem hogy tetszem neki és én nekem pedig ő nem akkor az nekem nagyon kínos lenne és nem akarom hogy ő ebbe a helyzetbe kerüljön.


mit tegyek?:/


2012. márc. 30. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

attól még,hogy másról beszélt tetszhetsz te is neki. Ki tudja? Lehet azt hiszi,hogy te ilyen kis félős vagy,keres inkább mást. Mondd neki meg nyugodtan. Ezt meg kell tanulni az életben,ha tetszik valaki,akkor nem kell húzni az időt.. Én is ilyen voltam a barátnőmmel,fél évig kinlódtunk,pedig mind a 2en csak egymást akartuk. Mondd meg,lesz ami lesz. Persze ne rögtön szerelmet vallj,csak mondd,hogy te úgy érzed,hogy neked ő már több mint barát. Sok sikert.


17/F

2012. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előttem már leírták amit én is gondolok. Mindenképpen mondd meg neki, de ne azt hogy szerelmes vagy, csak hogy több mint barátság. Nem jó húzni a dolgokat, mert mi van ha ő is ugyanezt érzi, csak ráunt a várakozásra.. Az is lehet hogy azért beszélt a másik srácról, hogy lássa féltékeny leszel-e. :) Mondd meg neki, hajrá! Ha nem is jönne össze, elmondhatod hogy megpróbáltad! Sok szerencsét!
2012. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2012. márc. 30. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!