Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám elfelejteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni az exemet, és a majd egy éves kapcsolatomat vele?

Figyelt kérdés

Nekem ő volt az első, akinél éreztem hogy szeretem, és csak ő kell... Ezelőtt soha senkinél nem éreztem még csak hasonlót sem. Jól megvoltunk, csakhát mostanában történt egy olyan dolog, hogy elmentem bulizni, ahova ő nem tudott jönni, de elengedett, mivel én is elengedtem a múltkor. Aztán én úgytudtam nem volt betervezve, de két haverom elhívott két csajt, akik amúgy nem jöttek el, csak a végén, beszéltem velük 2 szót, aszt mentem is hazafele. Nem említettem utána neki, csak idegeskedett volna a semmiért. Ezután az említettek közül az egyik haverom felhozta neki, hogy ők is meg voltak hívva. Ezzel nekemtámadt utána, hogy minek hazudgálok, miér nem mondok el neki ilyeneket. Utána nagynehezen kibékültünk... aztán megkért hogy hagy menjen rá a fészbukomra. Rejtegetni valóm nem volt, beírtam neki a jelszót. Ezután ő beleolvasott egy beszélgetésembe, aminek kb az első 2 mondatát olvashatta el, mivel azok voltak félreérthetőek, de ha tovább olvasta volna rájött volna hogy ártalmatlan a téma. Mivel nem olvasta tovább, ezért megintcsak egy hazug dög lettem, és szakítás történt.


Van ennek már vagy 5 órája, de még mindig a könnyeimmel küzdök... Valószínű hogy senkire nem tudok majd úgy nézni, mint ahogy rá... pótolhatatlan nekem. A jobb kedv érdekében nem akarok alkoholhoz, vagy drogokhoz nyúlni, vagy mindkettő egyszerre, pedig már elégszer megfordult a fejemben.


Aki már élt át ilyet, az mit tett, amitől jobb lett? Kérlek segítsetek...


16F


2012. márc. 30. 21:32
 1/2 anonim válasza:
Mutasd meg a barátnődnek, hogy az csak egy félreértés, tegyél meg érte mindent, lásd hogy küzdesz érte. Bár szerintem ha egy ilyenért kidob akkor más van a háttérben, beszéld rá hogy találkozzatok.Ne hagyd ennyiben ha tényleg így szereted.
2012. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ő váltig állítja hogy én hazug vagyok, és nem hajlandó végig olvasni azt a szart... már vagy 6000 ft-ot elbeszéltem vele telefonon, hogy higyje már el, és bizonyítani is tudok mindent, de egyszerűen nem kíváncsi rá :/ a barátnőivel egyébként jóba vagyok, velük mindent megoszt(olyanokat is, hogy gyantázom a seggem), nekik már én is felhoztam hogy más van-e a háttérben, de szerintük nem... és nemhiszem hogy csak falaznak neki. Bár idővel kiderül...
2012. márc. 31. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!