Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes küzdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes küzdeni egy nőért mi az a határ ami még nem megalázkodás?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 10:15
1 2
 1/15 realrocknrolla ***** válasza:
41%
ha szereted nincs határa
2012. márc. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Amikor már látod hogy új pasival van és nagyon szereti.

Szerintem az már egy határ, hogy tovább ne nyomuljál, tartsd tiszteletben.

2012. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Küzdeniii!!?? Mi van?? Na az a megalázkodás.


Bocs!

2012. márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak az a megalázkodás, ha könyörögsz. De ez mindenkinél más, te érzed.
2012. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy vagy kellek, vagy nem.
2012. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha igazán szeretsz valakit, akkor megküzdesz érte. Ha csak "kellek, vagy nem", akkor nem szereted, mert tök mindegy neked, hogy mi lesz belőle. Én már két éve " küzdök" egy lánnyal, és már ott tartok, hogy ő hív fel, hogy hiányol. Ennél szebb érzés nincs, főleg, hogy imádom!
2012. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Még valami! Ha nem megy simán, akkor nem szabad nyomulni!!! Az megalázkoás. Türelemmel kell lenni, és csak annyit szabad tenni, amennyit a helyzet megenged. Vigyázni kell arra, hogy neki ne legyen kellemetlen a szitu. Legyél a barátja. Szeresd, segítsd, ha bajban van. Lássa, hogy számíthad rád, ha gondja van. Éjjel kettőkor is legyél hívható, ha bajban van. Ismerd meg, és ha úgy alakul, próbálj meg vele komoly dolgokról beszélni. Kérd ki a véleményét dolgokról. Éreztesd, hogy fontos a számodra. Ne csapd be semmivel. Még piti füllentéssel se! (Pl.: mostál fogat, közben nem is.) Ez fontos, mert még képlékeny a kapcsolatod.
2012. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a másik nem egy tárgy, amit meg akarok szerezni, hanem tiszteletben tartom, hogy saját akarata és érzései vannak, még vágyhatok rá.
2012. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vörös?
2012. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ja.vörös.miért?:D
2012. ápr. 11. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!