Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretne valamit tőlem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretne valamit tőlem, vagy csak játszik?

Figyelt kérdés

Tavaly megismerkeddtem egy fiúval. Akkor nagyon megtetszett, és ő ezt észre is vette a gesztusaimból. Volt pár alkalom mikor smároltunk, ebből a fele kb. úgy történt, hogy "haragudtam" rá, és lesmárolt.

Viszont még októberben megkérdeztem tőle, hogy csak a pia miatt smároltunk, vagy szeretne-is valamit. Ő azt válaszolta, hogy csak az alkohol "beszélt" belőle.

Viszont utána is smároltunk, igaz mindig részeg volt, és egyszer haza is akart vinni, de én nem mentem vele.

Mondta a szemembe is, és másnak is, hogy kedvel, de akkor is részeg volt.

Ha látja, hogy haragszom rá, akkor megpróbál beszélni velem.(Persze ez nem igazi harag, inkább női hiszti).

Volt mikor azt mondta, hogy Ő nem közeledik olyan lányhoz, aki nem tetszik neki.

Viszont ha józan vagy nem olyan részeg, beszélgetünk, volt h megpuszilt, megölel, aranyos velem, de ennyi.

Hozzá kell tennem, hogy az első csók után, került mert azt hitte szeretem, és én is elég sokszor szoktam b.szogatni őt, mert miután először smároltunk, írtam neki levelet, hogy nem szeretnék tőle semmit, és mivel ezután is került egy ideig úgy voltam vele, hogy tegyünk rá egy lapáttal.De mondta már azt is, hogy ő nem közeledik olyanhoz aki nem tetszik neki, és akkor józan volt.


2012. márc. 31. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? am ha akarna vmit úgyis közeledni, de én ebből azt szűrtem le, h csak szórakozik
2012. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na, ezzel a sztorival sikeresen visszaidézted a 14-15 éves önmagamat, és életem első szerelmét. Még most is beleborzongok.

Ez lehet szar érzés lesz, de hagyd a francba. Saját tapasztalat alapján nem akar semmit, csak szórakozgat kicsit. Nem tudom, milyen viszonyban vagytok, de ha egyszer kettesbe lesztek úgy, hogy józan, hozz fel neki valami személyes témát magadról.(mittudomén szüleidről, tanulásról, életről, akármiről, csak a lényeg, hogy komolyabb dolog legyen). Utána figyeld a reakcióját, ebből mindent megtudsz.

Megkérdezhetem hány éves vagy?

2012. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
20 vagyok:)
2012. ápr. 3. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Ohh, 20 évesen még rosszabb. De tényleg próbáld ki, amit írtam, onnan tudni fogod, hogy érdekelnéd-e komolyabban.
2012. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!