Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a facebook kapcsolatokról? Csak szerintem gáz?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
SZERINTEM IS
2012. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem minden normális ember elitéli az olyat :)
2012. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az egész f@szbuk gáááááázz
2012. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1szer lájkoltam 1 ilyen lájk és 1 7ig járunk f@szságot amikor letelt kiment h xy nincs kapcsolataban mindenki ott ájuldozott meg sírt én meg írtam 1 xd és kiderült h a csaj tényleg akk ment szét vkivel a valóságba és jól le lettem oltva nagyon gáz volt szóval soha többet
2012. márc. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szánalmas az egész fb kapcsolatosdi. szánalmas az is, aki a fb-ot tekinti mércének kapcsolati szinten. jaj, nem lájkolta a képem, jaj nem írt vissza szívecskét, blabla.

de a legjobb, hogy a sok exhibicionista majom, többségében tini IMÁD a közönség előtt élni, és mindent megosztani. összevesznek 1szer, és már bonyolult a kapcsolat, ha szakítanak, akkor meg jön a sok szakítós idézet...

ha szereted, mondd el neki, ha eleged van belőle, mondd el neki, de 1. nem kell mindenkinek tudnia 2. aki ilyen szinten nem ismeri az intimitás fogalmát, az egy nagy gyerek, és nemhogy a fb, de még kapcsolat sem való neki!

2012. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mármint?

Ott találkoztatok - mert ezzel semmi gond,

vagy csak ott találkoztok? Mert ez meg egy nudli, arra való csak, hogy ha az életben nem tudtok találkozni, mert mondjuk egy fél Föld választ el titeket.

2012. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azokra gondoltam, akik ott élik a szerelmi életüket(millió szív, szeretlek szivem kiírás...stb) de élőben semmi közös témájuk nincs, meg csak azért csináljuák h fb-n menők legyenek.
2012. márc. 31. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!