Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akiknek minimum 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek minimum 20 évvel idősebb férfival van kapcsolatotok! Miért hozzájuk vonzódtok?

Figyelt kérdés
Működhet egy ilyen kapcsolat, vagy már betegnek számít?
2012. márc. 31. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt, működhet. :-) Azért vonzódtam, mert ő teccett, ez ilyen eccerű.
2012. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

mert azt hiszik másnak nem kellenek, a 20 évvel idősebb pasik meg még örülnek is nekik

ez is ilyen ecccerű

2012. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemrég beszéltem egy 56 éves pasival és azt mondta neki nem kéne 36 éves nő, mert talál magának 20-25 évest is! (nem gazdag emberről van szó, igaz jóképű és sportos!)
2012. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

azt viccből mondta :)

a főnököm is ilyenekkel viccel

2012. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talált is magának!
2012. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor a második válasz lépett életbe
2012. márc. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
65%

nekem 17 évvel időseb pasim van (tizenéves vagyok) valamiért sokkal jobban megértem magamat vele mint egy velem egy időssel a mostani tizenéves fiúk nagy többsége tiszta "hülye" vele mindent megtudok beszélni komolyan, viccesen.

sokan mondják hogy apakomplexus van ilyen eset de nagyon ritka nekem nincs és nem is érzek úgy mintha az apám lenne.

egyszerűen szeretem és kész.

2012. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nincs magyarázata. Én is az idősebbeket szeretem,férfiasabbak,sármosabbak és nem veszekdenek az emberrel mindenféle felesleges hülyeségen... :)

Nekem is tetszike egy 20évvel idősebb férfi.Miért?Nagyon vonzó,fiatalos,intelligens. De nem kifejezettem az ennyivel idősebb pasik társaságát keresem. Nálam egy férfi kisugárzása,az összhang a fontos,ami nagyon kevés pasinál pozitív a számomra.

2012. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!