Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Netes társkeresés- miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresés- miért nem tudnak a pasik "menedzselni" egy alakuló kapcsolatot? (L/25)

Figyelt kérdés
1 éve szakítottam a párommal (4 év után) azóta stabilan ismerkedem különböző társkereső oldalakon. Azt tapasztalom, hogy míg az ismerkedés kezdeti fázisában a pasik odateszik magukat, a 2-3. randi után (melyek általában különösen jól sikerülnek, tehát nem a vonzalommal van probléma) mintha megijednének, és nem erősítenek meg abban, hogy ők komolyan gondolnák a dolgot... Miután ezt elfogadom, és kezdem belátni a "kudarcot" (nem keresem őket, nem reagálok azonnal az smsekre, telefonokra) elkezdenek újra "teperni", számonkérnek, sőt, gyakorta bevallják, mennyire szeretnének velem újra és újra találkozni... A gond ezzel az, hogy mire ez bekövetkezik, én általában már túllépek a dolgon. Lányok, tapasztalt vk hasonlót? Érdemes ezzel a problémával "letámadni" a pasikat, vagy lehetséges, hogy én választok bizonytalan embereket mindig? Fiúk? :)
2012. márc. 31. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
A mai pasik lusták..nem szeretnek udvarolni és elvárják, hogy a nők kezdeményezzenek! :) ezzel szerintem mindent leírtam! :)
2012. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet h csak te látod rosszul a dolgokat nem?
2012. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Meglehet, ezért is írtam ide :) (ugyanakkor a probléma ettől adott)
2012. márc. 31. 17:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, csak kíváncsi vagyok. h mit is vársz a 2. 3. randi után mit csináljon egy srác? hm?
2012. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet nálam is. Eddig mindig az értelmes, jósrácokat kerestem, de velük egyáltalán nem jutottam semmire. Később már csak az érdekelt hogy mennyire helyes a srác és én vettem a kezembe az irányítást. Ennyi. :)
2012. márc. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
17:34 Nyilvánvalóan erre a kérdésre nem tudok általánosan érvényes választ adni, hiszen én is sokféle típusú emberrel találkoztam. Nem kell azonban eget verő elvárásokra gondolni a részemről- egyszerűen csak úgy érzem, ahogyan egyre inkább közel kerülök a másik félhez, úgy egyre többet szeretnék vele lenni, és ha ez nem valósul meg, pl. telefonon kommunikálni. Jól esnének apró érzelemkinyilvánítások (pl. hiányzol...), illetve úgy általánosságban annak érzékeltetése, hogy ez neki JELENT vmt.. Valójában a gondom az, hogy ez a fajta (nagyon csúnya szóval élve) "szintlépés" nem következik be.
2012. márc. 31. 18:01
 7/9 anonim ***** válasza:
értem köszi :)
2012. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azt akarták, hogy néhány randi után te is kezdeményezz egy randit. Látni akarják, hogy bejönnek neked és teszel valamit te is azért, hogy összejöjjetek.
2012. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, én elsőre belenyúltam a "tutiba", szóval csak furákat fogsz ki. :)

6 éve együtt (22/L)

2012. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!