Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ha a legjobb baratnom osszejon az exemmel? (vegig tudja h fontos nekem a pasi es barmikor kibekulnek vele)

Figyelt kérdés
(vegig tudja h fontos nekem a pasi es barmikor kibekulnek vele)
2010. jún. 27. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szakítsd meg vele a kapcsolatot. dobd ki, mint egy pasit. az ilyen nem barátnő.
2010. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hát kezdjük ott,hogy ha ezt akarja tenni,akkor már rég nem a legjobb barátnőd.

beszélj vele,először finoman,hogy miért akarja elszedni,ha le se sz.r ,akkor keményíts be.

keress új legjobb barátnőt.

a fiúval is megkéne beszélni,hogy te újraakarod kezdeni,de lehet a barátnő közbe zavar.

2010. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már szakítottatok, akkor nincs miért belekötnöd. Ha ő dobott, akkor azért ne bánd, ha meg te, akkor nincs mit bánnod. Mondjuk ha ilyen csajjal jön össze, aki szarik a "legjobb barátnőjére", akkor meg is érdemlik egymást.
2010. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ohh,zavard el a barátnődet..mondd,hogy innentől vége,ne keressen soha többet!Neked ebből elég volt,a női büszkeséget maradjon meg!
2010. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem ne bántsd emiatt a barátnődet, az érzéseknek nem nagyon lehet parancsolni, és a barátnőd biztosan szeret téged is, de ez nagyon nehéz dolog.

beszéljétek meg a dolgokat, de semmiképpen se küldd el melegebb éghajlatra, mert a barátság fontosabb mint egy pasi (főleg fiatalon)

2010. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a bnőd egy érzéketlen p'na... Oké, hogy bejön neki az exed, de akkoris önző és bunkó dolog veled szemben összejönnie vele. Előttem szóló, az érzéseknek nem lehet parancsolni, ez tény, de én pl soha nem tudtam olyanba beleesni, akit előtte mással láttam. Amúgy meg, ha nem akarok semmit, akk nem sertepertélek a másik körül, nem keresem a társaságát és kész.

Az ilyen nő ne haragudj, nem barátnő, hanem aljas szemétláda rib@nc... Meséld el neki, mennyire jól érzed magad a viselkedése miatt, kérd meg, hogy gondolkodjon el magán. Ha dobja a pasit, tedd félre a dolgot, ha nem érti, mi bajod, jobb, ha elkerülöd, mert megint megszivat...

2010. jún. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan kérded, vagy csak várod hogy sajnáljunk téged, mint Áldozatot a szerelmi háromszögben?
2010. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 én meg már pont hogy csajt akarok szerelmet meg ilyesmit mert annyi barátságom van hogy csak na. ha meg van a csaj meg a szerelem akkor jöhetnek még barátságok de szerelmet akarok már nem barátságot elsősorban
2016. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!