Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 18 leszek nemsokára és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocok12 kérdése:

Én 18 leszek nemsokára és még barátom sem volt pedig már szeretnék olyat aki szeret kirándúlni és nem jár buliba. De ilyet meg nem ismerek. Szeretnék már párkapcsolatban lenni és szeretni valakit. Miért olyan nehéz?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert a világ attól színes, hogy nem FEKETEEE!
2012. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, csak még ugye szép is legyen meg lakjon is közel, pláne ha vmi kis faluban laksz, hát nem könnyű, de sok sikert ;)
2012. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha kirándulni szeretek, nem pedig "kirándúlni", akkor az jó?
2012. márc. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kirándulni. Nem kirándúlni.

Mennyi teljesítménytúrán voltál idén?

2012. márc. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is nemsokára 18 leszek, fiú vagyok, nem volt még barátnőm, szeretek kirándulni és nem járok bulikba és én is szeretnék párkapcsolatot :D
2012. márc. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ne add fel keres idősebb pasit az lehet már másképp gondolkodik. :)
2012. ápr. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert válogatós vagy, és csak a legjóképűbb srácokat veszed észre.
2012. ápr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam:) Hát a legtöbb olyan 20 km volt. Ilyen szervezett. És szeretnék ismerkedni igen:)
2012. ápr. 1. 10:59
 9/13 A kérdező kommentje:
Mondták már hogy ne válogassak annyit:) De nem találom a megfelelőt. Már majdnem lett egy párkapcsolatom, de messze lakik az a baj.:( Köszönöm a kommenteket:)
2012. ápr. 1. 11:04
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja és olyannal ismerkednék aki Eger környéki.:)
2012. ápr. 1. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!