Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés párkapcsolatban élni? Úgy értem miért szereted annyira? Jó érzés, hogy valakit szerethetsz és valaki szeret?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert nincs tapasztalatom ilyen téren szóval nem tudom milyen.
2012. márc. 24. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó.
2012. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugi nem fognak megerőszakolni. Keress magadnak csajt vagy pasit ami neked tetszik.
2012. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Jó érzés, én próbáltam a kalandozós életmódot is de ez jobban tetszik. Azért mert itt rendszeresebb és jobb a szex és még szeretem is az illetőt, akivel vagyok.

Jó érzés őt szeretni, és az is rendkívül klassz, hogy ez kölcsönös.


De én leginkább azt bírom pasimban, hogy hasonlóak vagyunk. Nem vagyok se romantikus, se érzelgős, se érzékeny, se ilyen "jajj-nyáladzzunk-együtt-a-rozalindán-és-hordjunk-félbetört-szivecskés-nyakláncot" típus, úgyhogy én nem jövök ki jól a srácokkal, mert meglepő módon, ők sokkal érzékenyebb lelkek, mint amilyennek mindenki hiszi őket, úgyhogy én örülök, hogy barátom hasonló, mint én.


20L

2012. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy fordítva se az "érzéketlen-nagyképű-beképzelt-szopóssz.-bunkó" típusúakatXD
2012. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó, nagyon jót nevettem:) biztos aranyosak vagytok együtt:)
2012. márc. 24. 19:00
 6/8 A kérdező kommentje:
*előtti
2012. márc. 24. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:
jó érzés, h szeretnek és szerethetsz valakit. Az ember, legalábbis alapvetően társas lény, szeretünk törődni egymással. A majmok is kurkásszák pl egymás szőrét. EEz szerintem alapvető ösztön, h legyünk együtt, és alkossunk csapatot. Párban minden könnyebb. NYújt egy alapvető biztonságot. Ha szomorú vagy van aki felvidít, ha boldog vagy, van akivel megoszd. Minden döntést könnyebb egütt meghozni. És ne felejtsük le, h mennyire jó összebújni a másikkal, és ezt tapasztalataim szerint nemcsak a nők igénylik. Pl párom egy kemény nap után csak úgy repül a karjaimba h öleljem át. ÉS ne felejtsük el a rendszeres nemi élet stresszoldó hatását sem, mert van neki rendesen ;)
2012. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi 4 évig voltunk együtt és olyanok voltunk mint 2 testvér, külsőre és belsőleg is hasonlítottunk, egy idő után egyre jobban 21
2012. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!