Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti minimálisan mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti minimálisan mennyit időt szeretnétek a barátnőtökkel tölteni egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
A minimálisat úgy értem, hogy mennyi az az együtt töltött idő, ami ha nincs meg inkább kiléptek vagy bele se léptek egy kapcsolatba? Elég sokat dolgozom a hétköznapokban, emiatt érdekel a véleményetek. Légyszi kort is írjatok!
2012. márc. 23. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem lényeg ha nagyon szeret az illető még a távolból is kitart melletted :D


(15)

2012. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amennyit lehet. A te példádból kiindulva --> Én megérteném azt, hogy dolgoznod kell. Ha viszont a munka melletti szabadidőd nem velem töltenéd akkor el kéne gondolkodnom, hogy mit is akarok tőled.
2012. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minimum napi egy óra. Amennyiben nem lehetséges, akkor heti három-négy.
2012. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez azért korosztályonként változik ám...
2012. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek megy a zöld kéz, aki válaszol. :)
2012. márc. 23. 20:54
 6/11 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek a válaszok!
2012. márc. 23. 21:59
 7/11 anonim ***** válasza:
hát nézd én 27 vagyok van barátnőm és tervezzük az összeköltözést...lassan 1 év után...de ez megint más korosztály...dolgozunk mindketten ennyi...amikor lehet együtt vagyunk..
2012. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Korosztályonként változik. Szeretem az asszonyt, de ha egy hétre elutazna, hát örülnék neki. Kettőnek még jobban.
2012. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23:00 vagyok, lemaradt: 38
2012. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha egy héten legalább egy egész hétvégi napot nem tudunk együtt tölteni akkor az nekem nem pálya, nem kezdek ilyen kapcsolatba, így is csak akkor ha nagyon megfogott az első randik alkalmával.
2012. márc. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!