Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit kéne mondanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit kéne mondanom arra a felszólításotokra, hogy "Mesélj valamit! "?

Figyelt kérdés
Most komolyan azt várjátok, hogy kezdjem el mondani, hogy "lementem reggel a boltba kenyérét és 10dkg párizsiért..."??? Szerintem ez olyan tipikus "én nem tudok mit mondani ugyhogy valamit mondjál inkább te"
2012. márc. 31. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez tipikusan a "túl tág kérdés".

(Mint a "mi a helyzet", "mi van Veled" és társaik)

Mondjuk engem nem zavar, ha kedvelem az illetőt, simán elmesélem, h mit csináltam, láttam vagy hallottam a napokban. :)

2012. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"én nem tudok mit mondani ugyhogy valamit mondjál inkább te"


Pontosan erről van szó. De ha tetszel a lánynak, különösebben nem is fogja érdekelni, hogy miről beszélsz, a lényeg, hogy vele legyél.

2012. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd, ezt általában úgy kell kezdeni, hogy: "Ültök a fogadóban amikor..."
2012. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt ami történt veled. Egy ilyen kérdés hallattán nyilván nem arra kell gondolni hogy a lány arra kiváncsi mit vettél a boltba. De ha komolyan nem tudsz mit mondani hát elég unalmas életed lehet, engem biztos nem érdekelne egy olyan pasi akivel annyira nem történik semmi hogy a "mesélj valamit"re mást nem tudna válaszolni csak 10 deka párizsit...
2012. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ahogy az első kommentelő írta ez tényleg eléggé tág kérdés, és nem arról van szó, hogy unalmas életem van, vagy hasonlók mert én aztán tényleg tudnék mit mesélni, hanem arról, hogy szerintem ez egy hülye kérdés. Nem írtam, hogy nem tudok mit mondani. Sőt általában mindig szoktam is válaszolni és leírok valami általam kicsit izgalmasabbnak/érdekesebbnek vélt történetet. Erre általában kapok egy kis kurta választ, hogy pl "hm, ahha", és mikor én ugyan ezt vissza kérdezem szinte mindig az a válasz, hogy "én nem tudok.."
2012. márc. 31. 23:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem vagy nem egészen bízik meg benned, vagy ennyire érdektelen az irányodba.

Én sem szeretem ezt a kérdést, mert utálok hajánál fogva előrángatni egy témát csak azért, hogy ne legyen csend, pedig ha azt feszengés nélkül el tudja viselni 2 ember egymás társaságában, akkor ők már kellőképpen egymásra vannak hangolva.

2012. ápr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Faggatás helyett inkább meséljen ő. Vagy komolyan meséljem el milyen cickója volt a buszon mellettem ülő csajnak???
2012. ápr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom ezt a fajta kérdést. Ilyenkor vagy elkezdek valamit, ami mostanában velem történt, ilyen bevezetéssel, hogy: képzeld,...

Vagy visszapasszolom és annyit mondom, hogy nincs velem semmi különös, mesélj te.

2012. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!