Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 éves vagyok, nincs párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves vagyok, nincs párom. A felnőtt kor elején úgy érzem, hogy reménytelen az életem. Kétségbe vagyok esve, félek, hogy egy vesztes maradok örökké. Hogyan legyek nyertes, olyan ember, akinek nincs min sopánkodnia az életben?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is, ne panaszkodj itt, bocs nem megbántani akarlak, próbálj meg nyitni a világ felé!!! Gondolkozz pozitívan!!!
2012. márc. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

25 éves vagyok és nincs párom. Nem is volt. Aztán még se sopánkodok mert hülyeség.


Gondolj bele hány millió ember van aki így is cserélne veled, akinek sokkal szarabbul megy, lehet vak, béna, magatehetetlen öreg, vagy csak simán kib.szott vele az élet, és nagyon örülne ha csak annyi baja lenne hogy nincs párja.


Ha most leállsz sopánkodni, akkor is folytatni fogod ha lesz párod, mert valami akkor se lesz jó.

2012. márc. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a fr*ncba az árnyékvilágot! Foglalkozz mással számítógépezz, TV-z, vagy csinálj valami mást! Pár nélkül is lehet teljes és boldog életet élni!
2012. márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Seggeden ülsz, és nem ismerkedsz senkivel.
2012. márc. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy srácot. 25 évesen gyönyörű barátnője volt, 26 évesen megházasodott, most 28, és gyereket vár.

Azt hiszed, ő nem sopánkodik? A f*szt nem. Neki az a baja, hogy nem maradt tovább szingli, nem járta be a világot, nem élte ki magát. Máskor meg az, hogy nincs ideje otthon ülni és játszani meg filmeket nézni. Ez van, nem elég egy élet ahhoz, hogy ne legyen sopánkodnivalód :)


Én 29 éves vagyok, és garantáltan legalább akkora lúzer, mint Te. Mégsem sopánkodom. Hozzáállás kérdése az egész.

2012. márc. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 HalkHogen ***** válasza:
100%
Azért lenne reménytelen az életed, mert nincs barátnőd? Ne legyél már hülye! Mintha az lenne minden, a világ fennmaradó része meg semmi... Ez nem így van! De ha tényleg csaj kell, akkor ott ülsz a net előtt. Nehogy azt hidd, csak magányos fiúk keresnek lányt maguknak. Vannak dögivel magányos lányok is.
2012. márc. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokaknak nagyon rossz. Engem az bánt, hogy nincs önbizalmam, és így mintha eleve vesztesként indulnék az életben. Hiányzik, hogy legyen valakim, jól esne a pozitív megerősítés, és egy kis lelki biztonság.
2012. márc. 31. 00:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha soha nem is volt bnőd, az nem az önbizalomhiányod miatt van, hanem mert nem nézel ki túl jól.
2012. márc. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!