Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám a pasimnak bebizon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám a pasimnak bebizonyítani, h nem szégyen ha az ember sír?

Figyelt kérdés
néha, mikor beszélgetek vele ilyen "nagyon szeretlek" dolgokról, néha néha meghatódik, vagy ha összeveszünk és utána azért sír, mert azt hiszi ő a hibás...de különben nem papucs, tehát elég férfi, csak az a baj h nem szeret sírni mert az nem férfias...hogyan magyarázzam meg neki h ez tök természetes..?
2012. márc. 31. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
"nyugodtan sírd ki magad, jót tesz"
2012. márc. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%

bocsi, de szerintem nem természetes, ha egy férfi sír... kövezzetek meg, lehet, hogy túl régimódi vagyok, de szerintem a párod jól gondolkodik, ha szégyelli. kiábrándító, ha valaki Juan Miguel a Marichuyból... vagy mittudomén...

persze megvan ennek is a helye (pl. amikor közeli hozzátartozó meghal, vagy gyereke születik, vagy valami szélsőséges esetben... ), de nagyon ritka. szóval ilyen "nagyon szeretlek" dolgoktól, meg összeveszésektől sírni... nő létemre se.

2012. ápr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sírni egy férfi sem szeret,ahhoz nagyon gyenge lábakon kell állnia a lelki erejének! Én büszke és makacs vagyok,mint Apám,de -a fene enné meg- néha nekem is elő akar jönni a sírhatnékom,ha gond van. Ennek a gondnak lelki háttere kell legyen... Töredelmesen bevallom: Néhányszor már én is sírtam,de ahhoz is nagyon személyes és magán vagy családi ok kellett! Olvastasd el vele ezt a pár mondatot. Ahogyan én is teszem,Ő is -szerintem- azt teszi,hogy keresi a megoldást és választ az épp adott helyzetre!

Ffi./38

2012. dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!