Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy keménynek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy keménynek és erős férfinak akar látszani MINDIG?

Figyelt kérdés
Minap beszélgettünk barátommal, rendesen is kivoltam közben, hogy szeretném, ha figyelmesebb,kedvesebb,érzelmesebb lenne. Ezekre mindig azzal jön, hogy az olyan b*zis. Aztán most mondta, hogy mikor előző nőinél ilyen volt, akkor jött a baj. Oké, hogy legyen határozott, racionális férfi, de velem ne mindig. Modntam, hogy a szívével szeressen, ne az agyával. (mindent próbál racionálisan tenni.) mondom és akkro nem is volt rózsaszín felhő? mire válasza: de volt.. és van is. És akkor mondom? Hát hogy \\\\\\\'hesegeti\\\\\\\'. Remélem érthető a szituáció. Kértem, hogy legyen velem más, nekem ne mutassa mindig a kemény férfit. Több, mint egy éve vagyunk együtt. Ez miért van? Tényleg annyira fél, hogy megüti megint a bokáját? Ezért temeti mélyre? Van valaki hasonló cipőben? Vagy ti mit tennétek, hogyan reogálnátok? Köszi előre is!
2009. jún. 16. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
az en baratom is ilyen evek ota, de neha azert o is megnyilik, csak nem szabad raeroltetni
2009. jún. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Amilyen az 'adjon Isten', olyan a 'fogadj Isten'. Magyarán bánj Te is így vele, had érezze mennyire kellemes érzés! Bár gondolom Te nem tudnál vele így bánni, de egy próbát megérne hátha bejön.
2009. jún. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ja, valószínüleg tart tőle, hogy megint mélyen csalódni fog. Fura, hogy egy év alatt sem "engedett ki". Erőltetni biztosan nem szabad, néha említsd ezt meg neki és akkor lehet megmozdul benne valami és kicsit feloldódik majd. Szép lassan. Ez türelemjáték.
2009. jún. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
dede önmagát adja. csak tudjátok mikor valaki szerelmes akkor előfordul, hogy nem cselekszik racionálisan. nos ő szerelmes, és nem hagyja magát irracionálisan cselekedni. mindennek logikusnak és hasznosnak kell lenni. nem tudom mennyire érthető ez. arra gondoltam még, hogy fél teljesen elengedni magát (úgyértve, hogy rózsaszin felhők) és annyira függni, mert mi lesz, ha elhagyom? előző bnői elég érdekes jelenségek voltak, 3hónapnál tovább egy se volt.
2009. jún. 16. 00:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Kértem, hogy legyen velem más, nekem ne mutassa mindig a kemény férfit."


Ha elkezdené nem játszani a keményfiút, akkor te fokozatosan "rájönnél", hogy "nem is szereted", és elhagynád egy keményebb keményfiúért.


Ezt kétfelől lehet tudni: (1) összejöttél és együtt vagy vele, ővele, aki keményfiú; (2) a nőknek a keményfiú tetszik és nem a b*zis, noha szóban mindig a b*zisokat részesítik előnyben és a keményfiúkat szidják.


Háromezer éves közhely, de teljesen érthetetlen módon mindig újdonságként hat: a nők szóban a jófiúkat, tettekben a keményfiúkat részesítik előnyben, és ezt nem tudják, ill. nem akarják tudni magukról. Ez a kérdésed pl. szó és nem tett. Tehát amíg ide írkálsz, a jófiú lesz az ideálod. Az ágyban nem. Ezért a nők állandóan azon töprengenek, hogy milyen bonyolult ez az egész, és mennyire nem értik magukat. Pedig nem bonyolult, csak ezt az egyszerű szabályt kell tudni.


Van egy fiúd, aki tetszik neked. Ez az, amit nyersz. Az ár, amit fizetsz érte, az pedig az, hogy nem "figyelmes, kedves és érzelmes".

2009. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!