Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra akarja kezdeni, de az ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra akarja kezdeni, de az ő oldalán időközben volt egy lány a képben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal kb egy hónapja szakítottunk, de pár napja rájött, hogy mégis mennyire szeret.

Viszont nagyon összevesztünk a következőn: kérdezte, hogy találkoztam-e valakivel időközben, és én elmondtam neki, hogy egy kollégámmal elmentünk meginni egy sört, mert szükségem volt a beszélgetésre valakivel. Hátsó gondolatok nélkül stb...Aztán megkérdeztem, hogy nála mi volt. Kiakadt, mert állítólag sehol semmi és senki, és az ő helyében én erre a srácra már nagyon féltékeny lennék. Aztán szép lassan kiderült, hogy a "nagy semmi" nála egy csaj, akivel sms-ezgetett ("Már várom, hogy találkozzunk"), és a csaj akkor a vállára hajtotta a fejét és fogta a kezét. Azon kívül bulizni voltak együtt. Persze jelentéktelen, az ő szemében. Szerintetek? Egyrészt nagyon zavar, hogy megtörtént, másrészt az, hogy kb 5x letagadta, hogy volt valami. Most se vagyok biztos benne, hogy csak ennyi...De nagyon bizonygatja, hogy mennyire szeret, és a csaj egyáltalán nem érdekli..

Túlreagálom?


2012. ápr. 1. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Én biztos nem foglalkoznék vele. Nincs most nője és téged dugna, amíg nincs jobb. Csak egy rongy lennél.
2012. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolóra ne hallgassál.Nem biztos hogy csak dugni akar veled,az hogy volt neki közben valaki az nem jelent semmit,lehet hogy azért hogy téged feledjen vagy csak egyszerüen megpróbálta hátha össze jön mással a dolog.Mivel nem voltatok együtt nem tartozik neked beszámolóval,ha akarja elmondja ha akarja nem.Az a lényeg ha kibékültök és tényleg téged szeret,akkor tényleg ne legyen már képben neki a mésik csaj.Szóval ami közbe volt ahhoz neked nem sok közöd volt,mivel nem voltatok együtt..tudom furán hangzik de arról az idősuakról nem tartozik neked beszámolóval,ha valóban téged választ,akkor téged szeret ennyi.
2012. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy nem tartozik beszámolóval, de hazudnia sem kéne, ha már feljön a téma.
2012. ápr. 1. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mitől jött rá, hogy mégis te kellesz?
2012. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó kérdés. Állítólag gondolkozott, meg látott más kapcsolatokat, amikéhez képest a mi problémáink nevetségesek voltak...Én inkább a féltékenyéggel kapcsolom össze (az említett kolléga miatt), de ezt ő hevesen tagadja.
2012. ápr. 1. 16:07
 6/8 anonim ***** válasza:
adj neki esélyt
2012. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Időközben még több kiderült. Az infóimat egyébként igen/nem kérdésekből szűrtem le, egyszer nem állt elém és mondta el az egészet. Lépésről lépésre: a kézfogás összebújás volt (nem ő volt a passzív, akire rányomultak) - az egész fekve történt - együtt aludtak el így. Matracon, valami összejövetelen, emberek között. Ráadás: 2 nappal azután, hogy szexszel búcsúztunk el. Elküldtem, iszonyú döhös vagyok, főleg a hazugsága miatt.
2012. ápr. 2. 21:51
 8/8 Owen23 válasza:
Mond neki hogy egyen meg 10 kg spagettit,ölje meg Chuck Norrist és újra összejöttök
2012. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!