Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel jól kijövök meg minden de időközben szerelmes lett egy srácba, a srác féltékeny rám ezért nem mehetek el a lánnyal bulizni hogyan oldható meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Nagyon nagy nem is hogy bajban hanem inkább egy kisebb gondban vagyok.. ma írta a lány hogy ne haragudjak rá és hogy ő nem gondoltam volna hogy időközben mikor ismerkedtünk hirtelen szerelmes lett egy másik srácba... Írta neten hogy hidjem el neki jó velem meg midnen, nem akar velem haragban lenni de most mind2 az a legjobb hogy csak írunk nem pedig találkozunk.. Mert történt egy csók köztünk aminek nem szabadott volna.. Ez a 3 ik találkozáson történt.. AZóta eltelt pár hét és nap mai nap írt nekem hogy ne haragudjak rá... Nagyon örülne neki hogy ha találkozhatnánk de nem lehet mert a srác féltékeny rám, mivel tud rólam.. Én meg 3 iknak nem akarok lenni mint aki szét szakítja őket.. Most nagyon a kapcsolat elején vannak ... Mit ajánlotok mit tegyek .. ? Csak egy tanácsot kérek.. Én 22 éves srác ő 21 éves lány... Fontos lenne megköszönném..
2010. okt. 30. 12:10
 1/1 anonim válasza:
Mi az,hogy nem mehetsz el vele? Mondd meg a másik srácnak,hogy te csak sima barátnak nézed a csajt.Ha szereted a lányt akkor pedig ne találkozzatok kettesben,mert akkor tényleg gázos úgy ha barátja van,hívj el másokat is.De ha nem nyomulsz rá,mi kifogása lehetne a másik srácnak? Ha szeretik egymást nem fogod tudni szétszakítani őket.
2010. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!