Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

A párom szakított velem, mert azt mondja már nem érez úgy mint régen, és nem szeret. Én mégis vissza szeretném kapni. Lehet, hogy fogunk találkozni nemsokára, és arra gondoltam, talán egy kicsit rányomulok, és talán újra belém fog szeretni. Én érzem, hogy ő az igazi, úgyhogy kérlek, ne lebeszélni próbáljatok, csak ötleteket, hogy hogy szerezhetném vissza.:) Pl. mit/miket csináljak, ha találkozunk? Előre is köszi.

L


2012. ápr. 1. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szard le. Ha nem keresed, és túl lennél rajta, nyugi, egyből megkeres!
2012. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kislány sajnos attól, h neked Ő az igazi, ez visszafelé nem biztos, h így van :\ azt javaslom felejtsd el, mert rengeteget fogsz még emiatt szenvedni. lépj tovább :) bármit csinálsz, már úgysem fog hatni
2012. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hozd fel az emlékeket
2012. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne nyomulj rá, viselkedj úgy, mint egy független nő, legyél vonzó stb. Ha ez nem kell neki, hanyagold, nem éri meg az időráfordítást.
2012. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!