Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan én fussak utána?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan én fussak utána?

Figyelt kérdés

Nem rég szakított velem a párom. Semmi komoly dolog miatt. Nem csaltam meg, nem hazudtam.

Mégis én fussak utána békülni? Szerintem ez nem így működik. Ti loholnátok utána békülni ha ti lennétek dobva? Nyilván ha én szakítottam volna az más, akkor csak magamnak tehetnék szemrehányást, akkor megpróbálnám. De így?


2012. ápr. 1. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az , hogy ez eszedbe jutott az eleve egy nagy b@romság!


Nem futunk az után aki minket elhagyott, HA! nem mi voltunk a hibásak....

2012. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Írd le a veszteség listában és felejtsd el! Busz után sem futunk, jön a másik :D
2012. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy jobban benne lettem volna nála. Nem jöttünk ki jól, sokat veszekedtünk. És ő úgy gondolta, legyen vége, ezt levélben közölte, nem is személyesen. Megalázottnak érzem magam, biztosan nem fogom keresni soha többet. Akkor megerősítettél, hogy jól gondolom. Köszi, ment a zöld :)
2012. ápr. 1. 21:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vissza akarod kapni? Akkor neked kell elérned, hogy újra szeressen. Ha nem akarod visszakapni, nincs kérdés.
2012. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az eszedbe sem jut, hogy őt nem érdekled már? Miből gondolod, hogy futnod kéne utána? Ha szakított veled, akkor biztos nem akarja. Tehát csináltál magadnak egy problémát, és jól felháborodtál rajta.
2012. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szeretem még, de úgy szíven szúrt, hogy biztos ennyire már nem ásnám el az emberi tartásom. Ha ő jönne, azt jobban el tudom képzelni, minthogy ennyi megaláztatás után még én menjek...
2012. ápr. 1. 21:50
 7/13 A kérdező kommentje:
Állítólag érdeklem még, ezért tettem fel a kérdést. Csak nem tudom milyen jogon várja el, hogy még én keressem egy olyan levél után.
2012. ápr. 1. 21:51
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de nekem már akkor sem kellene, ha ő jönne. Aki egyszer megalázott, az tutira máskor is megteszi. Biztos vagyok benne, hogy ennél te sokkal többet érsz és érdemelsz :D
2012. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson futni utána:) Ha elég érett lenne akkor ö tenne lépéseket, és megbeszélné veled a problémákat. Már ha érsz neki ennyit...
2012. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

fusson utána a radai rosseb!!!!


ha megaláz, elhagy akkor nincs miről beszélni...


nem a levegőbe beszélek..énis így jártam...ha ő jönne akkorse...SOSE többet..de még szóba se állnék vele...pedig nem kicsit szerettem :S

2012. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!