Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esett rosszul a dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul a dolog es, , hisztiztem''? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

A parommal 17 evesek vagyuk,tobb,mint 1 eve egy part alkotunk,emellett meg osztalytarsak is vagyunk.Az osztalyunkban van 2 ,,ribanc\\\'\\\' akikrol mindenkinek meg van a velemenye.Pont a baratom hatanal ulnek.Utolso suliheten az egyik csajszi elkezdte meselni baratomnak,hogy hogyan ujjazta meg sajat magat,majd oran cetliken leirta neki a reszleteket es kuldozgette neki.A baratom nyugis srac nagyon es meghallgatta,nem mondott kulonosebben ra semmit.SZunetben megkerdeztem tole,hogy mit leveleztek,elmondta es oriasi hisztit csaptam ki neki,majd a lany es elkuldtem a francba.Azelott sem szerettem azt a 2 csajt,de mostmar egyaltalan nem beszelek veluk,a parom is megigerte,hogyha engem ennyire bant nem beszel majd veluk,es,hogy eddig sem azert beszelt veluk,mert kedvelte oket,hanem egyszeruen,mert ok ulnek a hatanal es ha unatkozik hatra fordul hozzajuk.

Nekem azota tobbszor is eszembejut az eset.Ti ebben a helyzetben megharagudnatok a parotokra,ha igy vegighallhatta volna,ahogy egy ,,ribi\\\'\\\' meseli a masziat vagy csak en fujom fel a dolgot? a valaszokat elore is koszonom:)


2009. jún. 16. 11:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
masztiat* - bocsanat csak siettem
2009. jún. 16. 11:18
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem ezt minden pasi végighallgatta volna, de ezt csak hallgatja :D szerintem ő is szánalmasnak gondolja h a csaj elmeséli neki cs úgy xD ne fujd fel ennyire, ez nagyon gáz ez a csAJ
2009. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

CSak Te fújod fel ennyire a dolgot.

Ez az egész csak a bigét minősíti vagy téged akar idegesíteni.

Ez legyen a legnagyobb vita a kapcsolatotokban.

2009. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Te fújod fel a dolgot.

Féltékeny vagy?

Minek?

Nem kavarna 2 k-rvával, mert tégedet szeret.

Az, hogy ők k-rvák, az meg nem a te dolgod.

2009. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is kicsit túlzásba vitted, de most már ne lovagolj rajta, meg ne emlegesd föl, a barátod is túllépett rajta, meg is beszéltétek, miért foglalkozol még mindig vele?
2009. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Ovi.
2009. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Az ilyen 17 évesek miatt szoktam szégyellni magam, hogy én is ezen korosztályhoz tartozom. Tanulj meg írni, művelődj, ésatöbbi. A hiszti az hiszti, az sohasem jogos, a hiszti sehogy sem jó.
2009. jún. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

1-tudok irni( az mas dolog,hogy most siettem,ekezetek nelkul irtam stb.)

2-nem jekenti,hogy nem muvelodok,mert most feltettem egy olyen kerdest,ami zavart engem

3-orulj neki,hogy te ilyen muvelt,okos es bolcs 17 eves vagy,kivancsi lennek te ebben a helyzetben,hogy reagalnal,bar lehet nicns baratod es inkabb muvelodsz( nem letolasbol mondtam,de szerintem a hozzaszolasod sem volt ideillo)

2009. jún. 16. 11:48
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért nem vagyok híve annak, mikor osztálytársak/iskolatársak "járnak". Pont az ilyen esetek miatt nem szoktak működni az ilyen kapcsolatok, mert általában az egyik fél úgy érzi minden lépését ellenőrizheti a másiknak. Szép kis hiszti lesz szakítás után...
2009. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
igen,en is ezen a velemenyen voltam regen,el sem tudtam kepzelni azt,hogy osztalytarssal vagy sulitarssal egyutt lenni,de a parommal szerelmesek lettunk egymasba es ugy gondoltuk megprobaljuk.Ez volt 2008januarjaban azota egyutt vagyunk es imadjuk egymast.Ez volt az elso eset,hogy hisztiztem neki es enyhen osszekaptunk:)
2009. jún. 16. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!