Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati kelepce! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati kelepce! Hogyan lehetne menteni a menthetőt?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt harmonikus kapcsolatban, még a viták is nagyon ritkák. Szeptembertől egyetemre megyek, ráadásul kb 300 km-re az otthonomtól, eközben a párom külföldre megy dolgozni és 1 hónap után mindössze 2 hetet lesz itthon.

Ebben a kelepcében ti mit tennétek?

Együtt maradjunk, de lehet megromlana a kapcsolat vagy váljunk el, így 2-3 év múlva lesz még egy esélyünk együtt?


2012. ápr. 2. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy ennek a kapcsolatnak van jövője. Vagy most váltok el hüppögve egymástól, vagy majd később, dühösen hüppögve, ha a távkapcsolatos dolog tönkre vágta a dolgokat. Mert általában azt szokta. :S

Sajnos ez egy sz.r helyzet. :(

21L

2012. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én biztosan kitartanék. Igaz a mi helyzetünk nem ennyire rossz, de nekem ő jelenti a mindent. 2éve voltunk együtt amikor úgy hozta a helyzet, hogy engem 200km-el arrébb vettek fel egyetemre. Ennek már 2éve, és együtt maradtunk. Boldogok vagyunk együtt már 4éve. Igaz, az elején nagyon nehéz volt, de sikerült kezelnünk a helyzetet. Szóval szerintem próbáljátok meg... mert ha nem, csak erre fogtok gondolni: "Mi lett volna ha.."
2012. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cukorfalat99 ***** válasza:
szia szerintem porbájátok meg ha igazán szeretitek egymást kibírjátok a távot bár nem lesz könnyű de az életben semmi sem az.
2012. ápr. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi is ebbe a helyzetbe fogunk kerülni szeptembertől...de mi már 2 éve élünk hasonló helyzetbe, hogy 300 km választ el bennünket. Én is félek mi lesz majd a következőkben, de bízom benne és a kapcsolatunkban is! Mindenképpen próbáljátok meg, ne hogy elszalasszátok egymást, mert egész életetekben bánhatjátok! Sok sikert!
2012. ápr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!