Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exemmel fél éve szakítottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemmel fél éve szakítottam, súlyos dolgokat tett, tehát volt okom bőven! Könyörgött, de már nem fogadtam vissza! Ezután neki állt feljebb! már van bnője, de még mindig utál! Miért nem lehet normálisan viselkednie?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele,inkább koncentrálj magadra,hagyd figyelmen kívül.Ha meglátod,csak mosolyogj,aztán ásztáláviszta:D
2012. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nanamia ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni, se beszélni, se bármilyen úton érintkezésbe lépni. Ha olykor elkerülhetetlen, hogy találkozz vele, egy egyszerű köszönés és sétálsz is tovább.
2012. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
így is teszek..csak nem értem a viselkedését
2012. márc. 29. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:
könyörgött azaz megalázta magát előtted...ezután ha nemfogadod vissza az fájhat neki. (nem tudom miket tett, ahogy leírtad sanszos, hogy téged is megalázott)
2012. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is volt ilyen tapasztalatom. Akkor én is próbáltam megérteni, aztán rájöttem felesleges energia pazarlás:) Sztem képtelen elfogadni a helyzetet, de ez már legyen az ö baja...
2012. márc. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!