Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy én legyek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy én legyek az a lány akibe szerelmes lesz?

Figyelt kérdés
A párommal már 1 hónapja együtt vagyunk ő 21 én 17...Soha nem volt még szerelmes, és szeretném ha én lennék az a lány :P :)....jól megvagyunk nem veszekszünk csak osztozunk dolgokon és nem nagyon szereti az érzéseit ki mondani!!!
2012. ápr. 2. 19:53
 1/5 anonim válasza:
Minden pasi ilyen, mert aki kicsit idősebb mint a barátnője akkor mutatni akarja, hogy ő erős, nekem az előző barátom volt ilyen természetű, de sokat voltam vele, és hát rengeteg sex, és mindent tudtunk egymásról, meg sokszor megleptem dolgokkal amit szeret, és egy idő után kialalkult benne a dolog, hogy szerelmes lett. ezt nem lehet erőltetni, jön magától. :) Lehet, hogy volt már szerelmes, csak csalódás érte, ( elhagyták, megcsalták...) és ezért nem akar újra az lenni, ált. a 20on éves pasik mind így jártak 1x vagy 2x.... amiért nem tudnak bízni többet senkiben (blabla) ez csak 1 ideig tart, és olyan szerelmes lesz beléd, hogy nem kell majd neki senki más, de ne legyél rámenős, és hagyd, hogy tegye amit szeret, tartsd pórázon, de az a póráz legyen hosszú ;)
2012. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hogy lehet az hogy egy pár vagytok és ő nem szerelmes beléd?! Biztos ,hogy téged szeret, csak nem mondja.
2012. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Ne erőltess semmit, hagyd csak így a dolgokat:)

Ha nincs probléma, akkor minek változtatni/mást kitalálni?:P

20/F

2012. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek....kérdeztem tőle és csak azt hitte hogy szerelmes :)
2012. ápr. 2. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a francért kell ügyködni azon , hogy szerelmes legyen az illetőbe a párja! Egyáltalán minek ügyködni ezen az egészen?Az vagy van, vagy nincs, kibűvészkedni nem lehet.
2012. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!