Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: párommal dec.29.-dikén jöttünk ÚJRA össze. 2010-ben is együtt voltunk pár hónapig, de az ex túlzott jelenléte miatt szétmentünk. Ezt most jobban nem részletezném... Nyilván csak azért volt velem, hogy elfelejtse, de sajnos akkor nem ment neki, így úgy döntöttünk, nem folytatjuk tovább.

Szerencsére a mostani kapcsolatunk problémamentes, sokkal jobb, mint a régi, exével nagy ritkán HA beszélget. Ez nem zavar, anno mindennap hívogatta, én voltam a hülye, hogy egyáltalán mellette voltam, de sajnos nagyon szerettem. Most már sose hozza fel, hogy az ex mit hogyan csinált volna, semmiben sem akar olyanná formálni. Egyvalami azonban zavar. Apróság, de egy kapcsolatban azért van jelentősége: mondja, hogy szeret, a legváratlanabb pillanatokban, de sajnos nagyon ritkán... Erre rákérdeztem, és azt mondta, ha ritkábban hallom, jobban megbecsülöm ezt a szót. Van benne valami, de akkor is zavar. Szétmenni persze ilyen apróság miatt nem akarok, csak kinek, mi a tapasztalata ilyen téren? Titeket zavar, ha ritkán mondja a párotok? Esetleg volt olyan kapcsolatotok, ami elsőre nem ment, és másodjára már sokkal jobb volt? 24/N


2012. ápr. 2. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia én 27/L vagyok. A párommal 7 éve vagyok együtt és már gyerekem is van tőle. Mi is másodszorra vagyunk együtt mert az elsőnél elhagytam az exemért. De aztán rájöttem ,hogy nem elég vele a barátság nekem Ő kell. De hidd el nem kell, hogy sűrűn mondja, hogy szeret inkább annak örülj ha érzed még ha jól is esne ha többet hallanád. Én csak tudom nekem minden nap többször is mondja, hogy szeret de sajnos eltávolodtunk és nagyon nem érzem. Hidd el Te jobb helyzetben vagy.
2012. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:-) Remélem, mi is évekig együtt leszünk. Persze, óvatosabbak vagyunk mindketten, ő sokszor csalódott már a szerelemben, én pedig egyszer egy nagyot benne. Azt pedig mondanom se kell, hogy a régi dolgok még bennem vannak, de szerencsére bizonyít, így kezdek feloldódni a kapcsolatban, nem gyanakszom minden telefonhívásra:-)
2012. ápr. 2. 20:31
 3/3 anonim válasza:

Én 19/L vagyok. Szerintem, ha nem mindig mondja ki az nem baj. Amúgy is szerintem észre lehet venni egy kapcsolatban, hogy szert-e vagy elmúlt már a lángolás köztetek. Sőt! Van aki azért nem mondja, mert alap dolognak gondolja.

Lehet, hogy naiv vagyok, de nekem ez a véleményem. Hosszú, boldog éveket kívánok Nektek! :)

2012. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!