Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » én még sosem csókolóztam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én még sosem csókolóztam, első csóknak nyelveset vagy milyent? A részletek lent

Figyelt kérdés

járok egy lánnyal, én még nem csókolóztam senkivel sem, de ő már nem egyszer csókolózott az előző fiújával,

mondta a lány hogy menjünk el kutyát sétáltatni, és mondta hogy akar velem csókolózni is

de hát hogyan csókolózzak vele? nyelveset szerinted?


2012. ápr. 2. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
nyelvesen kívül milyen csók van még? xD
2012. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Közel lépsz hozzá, az idő onnantól lelassul és majd a helyzet hozza. Az első valószínűleg nem lesz tökéletes.


A második sokkal jobb. Persze... tisztelet a kivételnek!

2012. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első: gondolom amolyan "szájrapuszi" félére gondolt, mikor csak az ajkaik érnek össze.
2012. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvileg a csókolózás az ajkak párbaja, a nyelves csók már más kategória, szóval nincs igaza az elsőnek.

Amúgy ha igazán szerelmes vagy, akkor megy magától, és jó lesz! De ne jelentse be, hogy csókolózni akar, elmegy az egésznek a varázsa!

2012. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már nem azért de lehet csókolózni úgy is hogy közben nem dugod a nyelved a másik torkába... :D, amúgy ha először fogsz akkor, bár biztos nagyon izgulni fogsz de lassan és nyugodtan fogj hozzá, lássa hogy határozott vagy a dologban. 21F
2012. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!