Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan nyugtassam le magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugtassam le magam vagy hogy tereljem el a gondolataimat?

Figyelt kérdés
bnőmmel nagyon szeretjük egymást, de én olyan vagyok h egyik lányban sem bízok meg teljesen, és hajlamos vagyok az apró, fiúkkal kapcsolatos dolgaiból hatalmasat csinálni,nem mondom neki ilyenkor hanem magamban tartom, de olyan szarul érzem magam,hihetetlen féltékeny tudok lenni. tudom h nem csalna meg,meg hazudna nekem de mégis bennem van egyfajta bizalomhiány, és azok a kis aprooságokok amiken oktalanul,teljesen feleslegesen akadok fenn,nagyon el tudják rontani a kedvem.
2010. okt. 5. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
előbb utóbb ez a kapcsolatra is ki fog hatni, sőt akaratlanul ki fogod vetíteni. úgyhogy vagy leültök és megbeszéltek mindent szépen (de így gyorsan a csaj agyára fogsz menni a féltékenykedéseddel) vagy pedig változtatsz magadon. önértékeléseddel minden rendben? mert sztem nem bízol magadban..
2010. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
például ha én mondjuk 3 közös képet rakok fel, őmeg cask egyet, vagy ha megváltoztatja a rólunk készült profilképét,vagy ha a megszokott szerelmes elköszönésnél szolidabban köszön el,vagy pl a fiúbarátaira nagyon féltékeny tok lenni,és az exhapijára akivel bár nem egy településen laknak de még beszélnek, ez engem nagyon zavar
2010. okt. 5. 22:14
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem szabad elfojtani. Beszéljétek meg. Az a legegyenesebb út.
2010. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"például ha én mondjuk 3 közös képet rakok fel, őmeg cask egyet, vagy ha megváltoztatja a rólunk készült profilképét,vagy ha a megszokott szerelmes elköszönésnél szolidabban köszön el"

Ez a része nagyon-nagyon gyerekes és éretlen gondolkodásra vall.

2010. okt. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A lányban nem bízik.. Ez a féltékenység. Egy bizonyos mértékig természetes, de aztán már beteges. Nagyon ügyelj, hogy ne lépd túl a határt! Én ez miatt vesztettem el azt, akit igazán szeretek..még most is :'(
2010. okt. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én biizok magamban ,csak volt akiben túlságosan megbíztam és kibszott velem, és ez nagyon nagy hatást tett rám, és minden ilyen kis apróságban arra a kapcsolatra gondolok h talán ezis kezd szétmenni és ennek a jelei azok amiket leiirtam
2010. okt. 5. 22:17
 7/16 anonim ***** válasza:
én majd' az összes volt barátnőmmel jó viszonyban vagyok. sztem ez valahol normális. ha szépen váltak el, miért ne lehetnének jóban?! gondolom ha előtte együtt voltak, akkor van bennük közös, tehát beszélgetni is tudnak miről.
2010. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
igen,van miröl beszélgetniük, de épp attól félek h ex- és mégse sokáig lesz az ha uujra visszaemlékezek egymásra vagy ilyesmi
2010. okt. 5. 22:20
 9/16 A kérdező kommentje:
de lécci kanyarodjunk vissza, hogyan nyugtassam le magam az összes leiirttal kapcsolatban?
2010. okt. 5. 22:21
 10/16 anonim ***** válasza:
ha bíznál maximáisan magadban, akkor ilyen apróságok nem zavarnának. ha olyanon kiakadsz hogy te 3képet tettél fel ő meg csak 1et akkor az baj... sztem nézd azt, hogy tett fel képet. tehát vállalja nagyvilág előtt azt hogy veled van! de ha nem tett vna fel, az se tragédia, mert gondolhatja úgy is hogy a magánélete csak rátartozik és nem az össze iwiw(facebook)lakóra. amúgy meg tudod milyenek a csajok, csak olyan képet tesznek közszemlére, amin 99%osan jól néznek ki:tökéletes mosoly, tökéletes profil, tökéletes haj stb:D
2010. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!