Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem az egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik legjobb barátom volt barátnőjébe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy volt már ilyen jellegű kérdés, de ez úgy érzem, hogy egész más, mint az eddigiek.

A lényeg, hogy a barátom nagy nőcsábász, sok barátnője volt már, de ez az egy lány valahogy megfogta..pár éve már voltak együtt,de akkor sem működött. Utána néha-néha összefutottak és elcsattant egy-két csók, pár szép perc, de semmi más. Idén újra megpróbálták és most sem sikerült nekik, amiben belátom van némi részem..Nem ismertem a lányt, ő se engem, de az első éjszakán, amit úgy hozott a sors, hogy a házibulin mindenki kidőlt és ketten átbeszélgettük az egész éjszakát.Mint kiderült, akkor mindketten egymásba szerettünk. Azután már nem is működött nekik a dolog a lány miatt és rá 2-3 hétre szakítottak. Ami ebbe a legszomorúbb, hogy az én vállamon sírt a barátom, én vigasztaltam. De napról-napra jobban akartuk egymást a lánnyal és most már tagadhatatlan, hogy akarjuk egymást. Tudom, hogy Ő a nagy Ő! Nagyon szeretem, de nagyon rosszul érzem magam a barátom miatt. Tudom, hogy bűnös vagyok, de nem tudok parancsolni a szívemnek. Érzem, hogy mindig ezt a lányt kerestem és ő is ugyan ezt érzi! Azt hiszem ez az, ami csak a filmekben létezett eddig..

A barátom elvileg már túl van rajta, de tudom, hogy megviselné a dolog és nem akarom elveszíteni őt sem, de a lányt sem. Már nyakik benne vagyok. Mit tegyek? Ti mit tennétek? Mit éreznétek ha ti lennétek a "barát" szerepében? Hogyan reagálnátok?


Lehet, hogy kicsit ömlengős lett, de kérlek ne haragudjatok. Én hiszek ebben a szerelemben, de így olyan nehéz megélnem..

Köszönöm a segítséget!


2012. márc. 5. 01:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Járj vele. A barátod meg fogja érteni, ezért a barátod.
2012. márc. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 prado09 ***** válasza:

Ha a lány is szeret téged akkor minden cukor! ha bűnös vagy akkor előszöris gyónjál mag! És ha már a haverod tűl van a nőn akkor mi baj? azért én elbeszégetnék azzal a haverral! És megmondanám neki hogy figyu bocs, de szeretem az ex csajod! És ő is engem! Talán megértő lessz és tudja hogy már nincs sok esélye mert már nem szereti őt! Kikérdezném a véleményét erről de mivel nem tudom hogyan reagálna, nem tudom tovább mi lessz! Ha a barátod lennék és te épp nyomulnál az ex csajomra akit HA (HANGSÚLYOZOM) ha szeretek akkor rosszul esne és jó összevesznék veled vagy inkább elpüfölnélek :) (de nem ilyen vagyok) De, ha a barátod nagy csajozós akkor már túl kellett tennie magát rajta mert aki nagy csajozós, sztem hamar rábukkan egy másikra, és azzal lessz elfoglalva! Így elfelejti az exét ha eddig nem is! szval én is ilyesmi vagyok.. járok evvel-avval hiába szeretem egyiket, gyorsan elfelejtem és ez elég szomorú is mert már nem tudok szeretni :'( örülök hogy szeretitek egymást, szorítok neked! csá

18/F

2012. márc. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok válasz jön majd, hogy válaszd a barátod, vagy válaszd a csajt. De végül neked kell döntened. Ha a csajt választod, talán elveszíted a barátod. Ha a barátot, akkor talán nem veszíted el a csajt, de titokban kell találkozgatnod vele, hazudnod a barátodnak, végül elbuksz, és így is elveszítheted a barátod.

Én azt mondom, hogy mondj el a barátodnak mindent. Ha megérti, akkor átérzi a helyzeted, ha nem, akkor a saját érzéseivel a törődik, és még mindig a múltban él.

2012. márc. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem járj a lánnyal. Ha tényleg ennyire erősek az érzelmeid (és a lánynak is), akkor úgysem bírnátok ki, titokban találkozgatnátok, aztán úgy éreznétek ez nem elég, úgyis felvállalnád (a "nagy Ő-t" nem szokta rejtegetni az ember)...A lényeg, hogy előbb-utóbb úgyis kiderülne, úgyis megtudná a barátod. Szerintem mondd el neki, tapintatosan, nem éreztetve vele, hogy te jobb vagy nála, azért te kellesz a csajnak... Egyáltalán nem biztos, hogy megszakad a barátságotok.


Nekem a kollégiumi szobatársam (akivel elég jó haver viszonyban voltam) kezdett járni a volt barátnőmmel! Az elég pikáns volt. Én egy évig jártam a lánnyal, persze sokszor jött hozzám a koliba, így megismerkedett szobatársammal is. Szakítottunk, ők meg 4 hónapra rá járni kezdtek. Igazából csak fura érzés volt, főleg, amikor a lány már a barátomhoz jött a koliba... Mérges nem voltam. Elvégre már nem volt az én barátnőm, köztünk nem működött a dolog, hátha közöttük igen. Mondjuk igyekeztek tapintatosak lenni, ha esetleg én is a szobában voltam mikor ők, akkor nem puszilgatták/ölelgették egymást, néha még én is beszálltam a beszélgetéseikbe. Amúgy általában akkor jött a lány, amikor én nem voltam bent a koliban.


Azóta eltelt négy év és még együtt vannak, már össze is költöztek. Most képzeld el, ha a szobatársam is úgy gondolkozik, hogy "jaj mit fog szólni a xy, hogy a volt csajával járok", akkor most nem lenne ez a boldog négyéves kapcsolata.


Persze minden ember máshogy reagál az ilyenekre, de tényleg lehet normálisan rendezni a dolgokat.

2012. márc. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Haver. Idézd fel a tesó kódexet. A tesó exe minden körülmények között tabu. Csak viccelek. Beszélj a barátoddal erről majd utána dönts legjobb belátásod szerint.
2012. márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom, hogy beszélnem kell vele, de gondolom tudjátok milyen érzés az, amikor valamitől annyira parázol, hogy már-már hányingered van. Mindenképpen a szemébe mondom, mert több mint 10 év barátság után nem leszek gerinctelen..Inkább köpjön le vagy üssön meg, ha attól jobb lesz neki! Vállalom a kockázatot, de a szemébe mondom!

Kell nekem az a lány!

2012. márc. 5. 14:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kell neked ez a lány, akkor vállald. Én lány vagyok ugyan, de ha a legjobb barátnőm és az exem elém állna, hogy őrülten egymásba szerettek, azt mondanám, hogy egészségükre, bár nem örülnék neki, mert én még nem vagyok túl teljesen rajta. Mondjuk az más kérdés, hogy én nem kívánnám tartani a jövőben a kapcsolatot a legjobb barátnőmmel, de lennék annyira nagyvonalú, hogy nem csapnék hisztit és csendben levonulnék a színről.
2012. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
dugjátok a bringát partyban. Egyébként szent a barát csaja. TABU. csajok jönnek, mennek (a nagy Ő-k is), barát kevés van az életben. Olvassd el Márainak "a gyertyák csonkig égnek" könyvét, és gondolkodj.
2012. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!