Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés
A barátommal 4,5 éve vagyunk együtt, és első kapcsolata vagyunk egymásnak (minden téren). Pár hónapja volt egy flörtölgetése egy lánnyal (soha nem volt ilyen egyikünk részéről sem 4,5 év alatt), nagyon szenvedtem, de megbocsátottam, minden ment/megy tovább, mert nagyon szeretem. Most azonban pár hete úgy érzem, hogy nekem lenne szükségem flörtölgetésre, ismerkedésre más fiúkkal. Persze őt nem hagynám soha, mert nagyon szeretjük egymást, mégis van hogy azon kapom magam, hogy másról fantáziálok. Kell emiatt aggódnom, vagy ez teljesen normális, és kell hogy egy kicsit ismerkedjek, flörtölgessek? Úgy érzem most nagy szükségem lenne rá. Bár azt tudni kell, hogy én sosem tettem volna meg, de az az igazság, hogy amióta a barátom flörtölgetett azzal a lánnyal, valahol megtörtem, hiába megbocsátottam teljesen, és emiatt úgy érzem, hogy akkor én miért ne tehetném.. kellene az önbizalmamnak.
2012. ápr. 2. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez normális csináld nyugottan természetesen úgy hogy nem viszed túlzásba
2012. ápr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
h történt ez a flörtölgetés? amúgy a pasim szerint, ha vmelyik félnél ez az ötlet felmerül, akkor ott már bukta van..... idő kérdése csak....
2012. ápr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mi? dehogy normális, amikor van párod!!!
2012. ápr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: neten történt, nem személyesen, egy beszélgetés
2012. ápr. 2. 23:54
 5/10 anonim ***** válasza:
na jó, de mégis mi történt? ismerte a lányt? nem lehet, h csak túlagyaltad?
2012. ápr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen ismerte, és nem, nem agyaltam túl, de azóta bizonyított, szeret, és megbocsátottam. Viszont bennem meg előjöttek ezek az érzések.
2012. ápr. 2. 23:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Bókokat elfogadni másoktól teljesen természetes és jól is tud esni,akár van párja az embernek,akár nincs.Viszont flörtölgetni,meg célozgatni szerintem nem helyénvaló.


Ha másról fantáziálsz,akkor tuti nincs már meg a kapcsolatban az,amitől működhetne.Én ezt 2 éves kapcsolatnál tapasztaltam.Végül inkább szakítottam.

2012. ápr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó tökéletesen elmondta..
2012. ápr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, lehet, hogy tényleg igazatok van...
2012. ápr. 3. 00:27
 10/10 anonim ***** válasza:

az a helyzet állt elő, ami anno nálunk is, túl sokat voltatok, együtt, ráadásul gondolom fiatalok is vagytok, és lehet mind2nek jobb lenne, ha külön válna az utatok, hisz te is meg a pasid is már kifele tekinget a kapcsolatból, szerintem ne kössétek le magatokat egy embernél, mert amikor idősebbek lesztek, jöttök majd rá, hogy mennyi mindenből maradtatok ki, mint pl én is...:D

23F

2012. ápr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!