Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen a következő lépés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés? Egyáltalán legyen valami?

Figyelt kérdés

Van egy srác, pár évvel idősebb nálam.

Néha bulikban kavarunk, de én már az első után azt mondtam, hogy nem akarok tőle semmit. Nem az esetem, mások vagyunk, de rengeteget gondolok rá, néha-néha úgy érzem, hogy szeretem, de aztán legszívesebben felpofoznám magam, hogy: nem-nem lehetek szerelmes belé.Tudom, hogy ő nem akar semmit, hiszen gondolom akkor jelezne.Mindig csak akkor "kattan rám", ha távolságtartó vagyok vele.

Minden csók este után elmondom, hogy nem akarok tőle semmit, és ha "átlagos" esténk van, akkor húzom az agyát, mintha csak "haver" lenne, és nem jelentene semmit.

Ha amúgy találkozunk, mindig előre köszön, mosolyog, ha távolabb vagyunk integet.

De nem beszélünk, nem ír rám, pedig azt mondta, ha ő akar valakitől valamit csak akkor megy oda hozzá, amúgy nem lenne értelme. De hozzám nem jön.És nem akarok szenvedni miatta.

Múltkor, sajnos részegen szerelmet vallottam, de nem mondott rá semmit, nem is volt közöttünk semmi.

Másnap tiszta fejjel írtam neki, hogy csak a pia volt és nem jelent nekem semmit.

Egyszer nagyon mérges voltam rá, és addig nem hagyott amíg nem beszéltük meg.

Ő is nagyon fura velem, van mikor kerül, van mikor keresi a társaságomat, és olyan is volt, hogy "szidtam" erre elkapott és lesmárolt.

Egy társaságban vagyunk, hétvégén is lett volna buli, de nem mentem el.Már hülyét csináltam magamból, nem akarok még nagyobbat. De nem tudom mit akarok, mit érzek.

Azt sem tudom, hogy tetszem-e neki, akar tőlem valamit, csak megfektetni akar, vagy csak mikor piál akkor jövök be neki.

Mi ez az egész?Úgy érzem megőrülök ezektől a "kérdésektől" amik a fejemben vannak már pár hónapja. :(


2012. ápr. 3. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
tegnap nem kaptál választ a kérdésedre?
2012. ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
majd kinővöd te is ,azt elmúlik
2012. ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!