Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja a barátom, hogy lefogyjak?

Figyelt kérdés

Rosszul érzem magam mert van rajtam pár kg felesleg. De szerinte így gyönyörű vagyok. Felhoztam a témát, hogy le szeretnék fogyni pár kg-t, de ő ellenezte. Miért?


17L

165cm/65kg


2012. ápr. 3. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert így van rajtad mit fogni és még nem vagy kövér. Ez sok pasinak bejön :)
2012. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De a hasamon és a csípőmön nagyon látszik :/
2012. ápr. 3. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Talán attól fél, hogy úgy elveszted a gömbölyű idomaidat :) nem tudom, milyen alkatú vagy, de ha a hasadon van a felesleg, akkor tényleg érdemes lenne kicsit fogyni, és nem törődni a barátod véleményével.

Ettől eltekintve, ha a barátod úgy fogad el, ahogy vagy, akkor te is tedd ezt magaddal, és ne a fogyáson agyalj...

2012. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy sok olyan pasi van, aki igényli, hogy a barátnője hasán legyenek kis puha párnák... ^^ szóval, vlsz a tied is ebbe a típusba tartozik..
2012. ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 lila nyuszi ***** válasza:
51%

Mert ez a szokásos így is jó vagy dolog miatt... Fogyj le ha akarsz, te tested, te tudod hogy érzed jól magad.


20/N

2012. ápr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Miért baj,hogy a barátodnak más a véleménye,mint neked?Ettől még fogyhatsz,ha magadnak így nem tetszel.
2012. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Elsősorban magadnak kell tetszened, nem másnak... Mellesleg, ha szakítotok, akkor meg megbánod, hogy husis maradtál a kedvéért...
2012. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

Vagy mert egyszerűen nincs hova fogynod...

Magasság/testsúly, kedves kérdező ?

2012. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lila nyuszi ***** válasza:
Látom valami kretén szeret sokakat lepontozni...
2012. ápr. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!