Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rá tudom venni, hogy csókoljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá tudom venni, hogy csókoljon meg?

Figyelt kérdés
A barátomnak nem olyan jó érzés csókolózni. Mivel tudom mégis rávenni?
2012. ápr. 4. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem bármivel rávehetsz
2012. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sörrel
2012. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokan másolják a szüleik példáját tudat alatt is. Ha például ők nem csókolóztak sokat és a barátod kiskorában ezt látta, ezért alakult ki ez benne.

El lehet érni többféle módon is a változást :

1. Mondod neki, hogy olyan szívesen szereznél neki örömet ajkaiddal, de az ajkaidnak ehhez be kell indulni. 5 perces csókolózás kell nekik.

2. Bekötöd a szemét. Kinyitod háromféle kedvenc sörét.

Kortyolsz a sörből és csókolózól vele. Neki ki kell találni, hogy éppen melyik sört ittad a csók előtt. Ha kitalálja többször kérhet "bármit".

3. Ha ezek nem jönnek be, akkor elmondhatod neki, hogy nagyon szeretnél már szenvedélyesen csókolózni és ez nagyon hiányzik az életedből. Utoljára megkérdezed őt, mint a nagy Őt. Ha viszont végképp nem akar, engedje meg, hogy egy jól csókoló kollégáddal betöltsed ezt az űrt.

Persze csak csókolóznál vele. Mondhatod, hogy képzeld neki meg a felesége nem szeret csókolózni.

Szerintem kapcsolni fog és megoldódik a probléma...

Néha választás elé kell állítani a férfiakat.

2012. ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!