Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy máshogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy máshogy csókoljon?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy elég elcsépelt téma,de akkor is kíváncsi lennék,hogy van-e valami ötletetek. :)

Én 15 vagyok,barátom 16. Nekem ő az első és neki is én. 9 hónapja együtt vagyunk,és minden okés,leszámítva egy dolgot. A csók... Azt hittem,hogy javulni fog,ha belejövünk és összeszokunk,de valahogy nagyon mást akar,mint én. Mindig használja a nyelvét,ami nem lenne baj,de nekem ez túlzás.Mit csináljak,hogy ha pl. emberek előtt vagyunk,akkor csak olyan szolidan csókoljon,és ne olyan hevesen és hát... nyálasan. Van valakinek valami jó ötlete,vagy valami bevált dolog? :)

Előre is köszi: Cirip


2009. jún. 10. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyálas??:))
2009. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki fonoman,beszéld meg vele..Ez még nem jutott eszedbe?
2009. jún. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem túlzottan.... :)
2009. jún. 10. 16:28
 4/12 A kérdező kommentje:
De eszembe jutott,csak ... nem is tudom,de ebben nem vagyok jó,hogy hogyan beszéljem meg vele. Ez egy elég gyenge tulajdonságom. xd
2009. jún. 10. 16:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj, mert barátnőm meg pont, hogy nem használja a nyelvét...
2009. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
sZTEM NEM GYENGE TULAJDONSÁGOD CSAK 15. vagy
2009. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig máshogy nem megy. Ha nem mondod meg neki, hogy mi a baj, akkor honnan a fenéből kellene tudnia. Nem hiszem, hogy ne értené meg, hogy nem kell mindjárt a nyelvét letolni a torkodon, ha társaságban vagytok.

Esetleg azzal próbálkozhatsz, hogy csak a szájára adsz puszit. Hátha sikerül.

2009. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van... De nem akarom,hogy rosszul essen neki. NEm vágná a falhoz nagyon az önbizalmát? (lehet,hogy túlreagálom a helyzetet?? :-D )
2009. jún. 10. 16:36
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy aggódnod kellene. Persze nem kell rátámadni csak finoman elmondani neki mit szeretnél.
2009. jún. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

gondolom azert tetted fel a kerdest mert nem akarod "csak ugy szarazon" megbeszelni vele.

1 par tipp:

-ha filmet neztek es van benne 1 erzeki csok javasold h probaljatok ki ti is

-neha kerd meg h hagyja h te csokold meg es utanozza amit te csinalsz. csokold meg ugy ahogy te szeretned;)

-ha tanul az esetbol es legkozelebb igy csokol meg tudasd vele h ez most nagyon jo volt. pl "mmmmm" :)

-ha mindenki elott nagyon "lenyal" mikor utana kettesben maradtok mond meg neki h neked cikik ezek a nagy heves csokok nagy tarsasagban

-adj neki egesz apro puszikat a szajara, tobbet egymas utan, de nagyjabol osszecsukott/csucsoritett szajjal, igy a nyelve nem fer be :p

-hosszu szajpuszik, vagyis csak az ajkaitok ernek ossze es ugy maradtok par masodpercre

2009. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!