Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá, hogy csókoljon meg?

Figyelt kérdés

6 hete találkozgatunk rendszeresen, egyikünk részéről sem baráti találkozók ezek, mert kialakult az a bizonyos többlet.


Ő (a fiú) 25 éves, nem igazán volt még barátnője/párkapcsolata, ahogyan mesélte. Bár nekem sem sok tapasztalatom van.


Elriasztani sem akarom, mert hangsúlyozta is, hogy ő nem szereti elkapkodni a dolgokat, szereti megismerni jól a másik embert, mielőtt bármit is kezdene vele.


Igazság szerint így, hogy ennyit vagyunk egymás közelében, egyre jobban kívánom őt. Nem azt mondom, hogy rögtön le akarok vele feküdni, hanem jó lenne átölelni, vagy hozzá bújni egy kicsit.


Hogy vezessem erre rá? Taszító lenne, ha én kezdeményeznék?



2012. febr. 20. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Kapd le akkor te a f@szba, a lúzerkédet :DD
2012. febr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is kezdeményezz te.....

Legközelebb ha találkoztok akkor búcsúzásképp kérdezd meg hogy puszit nem kapok?

Na és akkor smárold le.

Na pá!

Majd írd meg hogy mi volt.

2012. febr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Macs1209 ***** válasza:

Nézd a "nem kapkodni el" felém annyit jelent, hogy nem

csókolom meg az első "randin", hanem csak a második

vagy harmadikon (igény szerint késöbb, ezt a NŐ sza-

bályozza). És ONNANTÓL nincs kapkodás...


Nem értem, hogy hat hét alatt egy csók hogyhogy még

nem volt? Ennyi erővel soha nem lesz semmi. 25 évesen

ez már azért picit cinkesnek tűnik számomra.


31F

2012. febr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem volt még barátnője, teljesen normális szerintem. Valamikor anno én is ilyen voltam. (Ma már attól félek, hogy túlzottan elhamarkodom a dolgokat).


Szerintem kezdeményezz nyugodtan, ha nem is tettekkel, de szavakkal, bátorítással. Ugyebár most tél van, remélem ismered a fázós trükköt :)

2012. febr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kezdeményezz
2012. febr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csókold meg te, vagy mondd neki, hogy mit szeretnél, nem volt még barátnője, így nem tudja hogyan mennek ezek a dolgok, és zavarban is van, fél, hogy elbénázza.
2012. febr. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!