Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 és fél éves kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 és fél éves kapcsolat után szakított velem a barátom. Azért szakított, mert nem ő vette el a szüzességemet, és ő ezt nem fogadja el. Mit tegyek? Valami ötlet? Valahogy el kell fogadnia, hogy boldogok legyünk mert szeretjük egymást

Figyelt kérdés
fiatalabb nálam.neki én voltam az első,más nővel nem volt még.szeretjük nagyon egymást.csak ő úgy szerette volna ha ő vette volna el a szüzességemet.de az előző kapcsolatom jóval előtte történt,és nem tehetek róla.a múltban történt.a jövőre kellene gondolnia.nélküle nem bírom ki.
2012. ápr. 4. 21:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

2 és fél év után jutott ez el az agyáig és emiatt szakított 2 és fél év után????

Na drága téged is hülyére lehet venni ahogy látom...de jó kifogást talált a szakításra mert elhitted....szeret na persze...

Nem kell a szokásos hisztis szöveg, h de nekem ő kell meg nélküle nem bírom ki....miért maradnál vele?? hogy hülyének nézzen, meg azért h ne maradj egyedül h ne legyél szingli??


vagy van esetleg gyereketek is??

27/f

2012. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
akkor egy idióta! tudta a legeleéjén is ezt4 és most két és fél év után rájön a roham ? hát miez te ? pfff....
2012. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
23%
Hát ez necces helyzet... Én is így vagyok a barátnőmmel ugyan ebben a helyzetben de annyit tudsz tenni ez ügyben h leültök és megbeszélitek 4 szemközt hogy ez a múlt nem tudsz rajta változtatni és amit még eszedbe jut... De minden bizonnyal nagyon szerethet mert ez nagyon rosszul esett neki ezek szerint ...
2012. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ezt a dolgot már akkor is tudta, mikor összejöttetek. Szóval ez csak egy szánalmas kifogás. Felejtsd el a kis férget, akinek annyi gerince sincs, hogy a valós indokot elmondja neked. Tuti, hogy jobbat érdemelsz. Az ilyet pedig gyorsan felejtsd el, had éljen a saját kis szánalmas világában. Ne hagyd, hogy lehúzzon a saját szintjére!
2012. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
15%
Ezt ismerem én is.Egy megoldás van a dologra,dugnia kell egyet valakivel és túl lesz rajta.
2012. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az exed egy idióta. Majd rájössz egy idő után, hogy az ilyenért kár kapálóznod.
2012. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy idióta, vagy téged néz annak.
2012. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Akik szerint az exed idióta, idióták. Nyilván már nem szeret, és épp nem jutott eszébe jobb kifogás. Te nem vagy normális hogy ezt elhitted.
2012. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagyon gyenge kifogás. Mivel fiatalabb nálad, amikor elvesztetted, lehet, hogy még csak 10éves volt a srác. Szerintem valami komolyabb srácot keress.
2012. ápr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
ez eddig is aggasztotta ,csak próbálta elfelejteni,de nem megy neki mert szeret és fáj neki,hogy mással voltam!
2012. ápr. 5. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!