Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van a cigány haverokból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a cigány haverokból! Van nekem ehhez jogom?

Figyelt kérdés

A párom félig roma de iszonyatosan normális rendes család,nem bűnöznek dolgoznak mint egy magyar család!

Tudom hogy az ember a családját nem választhatja meg de a barátait igen!!

Az eset a következő, ma jöttünk az utcán tőlük kísért engem haza, és akkor mondja menjünk már oda hadd köszönjön, és akkor vagy 5-6 fiút ott végig puszilgatott mert hogy az egyik most szabadult (hmm) na mindegy mondtam neki elegem van ebből!!!Én ezt így nem akarom, kifejezetten az a kör egy nagy bűnbanda, a barátomat is imádják ha van pénze de amúgy lesz@rják! Mit tegyek??Van jogom hogy választás elé állítsam??? Nem azt mondom hogy fordítsa el a fejét de mi sorja itt puszilgatni meg nagyon jóba lenni velük??!!


2012. ápr. 4. 22:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
nem nyilatkozom, pedig lenne mit...de ennek az oldalnak ugye van szabályzata.
2012. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
kérlek privátba írd meg!!
2012. ápr. 4. 22:30
 3/27 anonim ***** válasza:
59%

Én sem nyilatkozom, de két szót üzennék:

HAGYD OTT

2012. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
61%
hagyd ott
2012. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

A leírtak rám is jellemzőek, bár én nem foglalkozom a cigányokkal és ajánlom, hogy te sem! Azok a "haverok" nagyon rossz dolgokba is belevihetik a srácot akarata ellenére is (akár).

Amúgy teljesen érthető a viselkedésed, én is rühellem az ostoba embereket (akik általában cigányok).

Lényeg a lényeg, hogy hosszútávon nem kifizetődő. (szerintem)

2012. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
az 5. tömören elmondta. és igaza van.
2012. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
37%
Eltúlzod. Ha nem akarja, nem fogják rossz útra téríteni.
2012. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%

Félre értések elkerülése végett, hozzátenném, hogy az utolsó mondatomat nem úgy értettem, hogy a barátoddal kell megszakítanod a kapcsolatot, hanem úgy, hogy azokkal az emberekkel, akik belevihetik a rossz dolgokba.

Sajnos a romáknak van egy olyan tulajdonságuk, hogy képesek nagyon butának tűnni, de 10-szer jobban átb*sznak, mint egy okos ember. Nagyon aljasak tudnak lenni.

Bár semmit nem tudok arról a haveri körről a leírtak alapján (bűnbanda) simán eltudom ezt képzelni.

És igaza van az egyik hszelőnek, hogy ha tényleg jófiú, akkor nem fogják belevinni a rosszba.


üdv20f

2012. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

"Eltúlzod. Ha nem akarja, nem fogják rossz útra téríteni."

Nem túlozza el, akarata ellenére is simán belekeverhetik bármibe, állíthatják olyan helyzet elé, amikor nincs más választása, stb.

A kérdező helyzetét átérzem, és megértem, hogy szereti, de javaslom neki, hogy tegye félre még jobban az érzelmeit és hallgasson az eszére.


Ez a kapcsolat nem hogy "hosszútávon nem kifizetődő", de rövid távon is veszélyes, ki kell belőle szállni minél gyorsabban!

2012. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Torkig vagyok és elegem van belőle!!!!! Ha miattuk veszekedünk őket párfogásba veszi!!!Velem aztán meg úgy bánik mint egy kapca ronggyal!!! Nagyon ideges vagyok, most is velük van és még a telóját sem veszi fel mert nincs nála, pedig ha hazaér mindig küld egy visszahívót!!!
2012. ápr. 4. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!