Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek senkinek? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? (lent)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és még sosem smároltam..nem azért mert csúnya vagyok szóval még akik a barátaim meg iskolatársaim stb. nekik sem fordulna meg a fejében hogy még az életben nem smároltam persze nem is mondom nekik..sokan már a többedik barátnőjükön vannak túl én nekem meg most lett elegem..van egy csaj akivel órákon át beszéltem facebookon egy busszal mentünk iskolába (mindig megbeszéltük hogy mikor találkozunk a buszmegállóban) és erre kirakja tegnap hogy kapcsolatban van valakivel(kiírta hogy kivel)és ez többedszerre történik meg..és mindig olyanokkal akikkel alig találkoznak meg nem is lehet látni hogy a folyosón beszélgetnének..nem tudom hogy mit tegyek hogy többet ne járjak így ..talán mondjam meg nyíltan hogy bejössz(vagy mit szokás ilyenkor mondani?) aki korombeli kb és túlvan már pár kapcsolaton vagy épp bennevan az leírná hogy hogy jöttek össze még mások is írhatják...mert nem a kinézettől függ mert nem beképzeltségből de olyan rondaságoknak is van barátnőjük hogy megrökönyödök amikor nézem..
2012. ápr. 5. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen még felesleges "siránkozni", hogy nem kellesz senkinek, hisz még csak 15 éves vagy. Sokan vannak akik még pl.:20 éves korukban sem találták még meg a szerelmet. Szerintem így konkrétan nem kell kijelenteni, hogy bejön neked, vagyis azt nem szokás, szerintem elég ha bókolsz neki, elhívod ide oda, és akkor csak leesik a csajnak, hogy többet akarsz mint egyszerű barátság.


18/f

2012. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

tudom hogy nem fog érdekelni amit írok, de 15 évesen még bőven ráérsz a barátnőzésre. :) majd ha megtalálod azt a valakit aki miatt gyorsabban ver a szíved, na akkor lépj :) egy rövidtávra tervezett kapcsolatnak semmi értelme.

19L

2012. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tóth Bulcsú ***** válasza:
100%

Sztereotípiának hangozhat, de határozottság kérdése az egész. Én is ismerek fullos csajokat, akik alpári és nyomorék srácokkal jöttek össze, de ez a karizmának tudható be. Ha akarsz egy lánytól valamit, akkor tegyél is érte. Az, hogy órákat beszélsz vele facebookon, meg ugyanazon a buszon utaztok az nulla. Ha arra vársz, hogy magától történjenek meg a dolgok, vagy hogy ő kezdeményezzen egy esetleges első randit, akkor örökké várni fogsz. Az írásodból azt szűrtem le, hogy nem tartod, vagy nem látod magad annyira vonzónak, épp ezért mégkisebb az esélye annak, hogy lány fog kikezdeni veled. Neked kell lépned, neked kell imponálónak lenned. Szerintem legközelebb ügyesen, okosan, óvatosan beszélgetés közben derítsd ki a kiszemelt lánytól, hogy szimpatizál-e veled. És ha igen, akkor hívd fel ide-oda-amoda érzékeltetve vele azt, hogy tetszik neked, és hogy többet akarsz tőle. Ne rohand le egyből azzal, hogy szerelmet vallasz neki, mert a nők általában rosszul reagálják le a gyors szembesítéseket. Adj neki időt, de ez alatt folyamatosan mutass neki magadból. Keresd meg magadban a pozitív, jó tulajdonságaidat, az erősségeidet, és azokra építsd fel az "udvarlásodat".

20/F

2012. ápr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne sírj, öcsi!


Én egy 22 éves szűz fiú vagyok, még sosem volt barátnőm.

2012. ápr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd!16 éves lány vagyok.

Első barátom 15 évesen lett,csak úgy,amikor nem is vágytam senkire.Smárolás 15 éves korom vége felé volt,és úgy kifejezetten nem is hiányoltam.

Ennek ellenére nem vagyok se nyomi,se unintelligens,se buta.A legjobb dolgok olyankor történnek,amikor nem is várjuk őket.


Úgyhogy ne ez járjon a legtöbbet a fejedbe! :)

2012. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Többiek leírták szerintem,amiket kellett,bár nem mindenkiét olvastam el végig. (Bocsi :D)

És,fel a fejjel tényleg! :-) Ráérsz még!

2012. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sztem nagyon rágörcsölsz a dologra.ne azért akarj járni valakivel mert a többikenek már van nője:D.és ha tényleg tetszik valaki azt mutasd is ki felé,dicsérd meg h mien csinos ma meg ilyesmi vagy hívd el valahova,nézz mélyen a szemébe,mosoly meg ienek:D..attol még h órákat beszélgettek lehet h ő csak barátnak gondol

18/L vtam:)))

2012. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!