Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találkozhatnék komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találkozhatnék komoly kapcsolatra vágyó melegekkel?

Figyelt kérdés

még soha nem voltam fiúval, de tudom, hogy meleg vagyok és nem akarok alkalmi szex kapcsolatot és a netes ismerkedést sem szeretem :S

egyáltalán van ennyi idősen aki komoly kapcsolatra vágyik és meleg?

kérem akit zavar a melegség az ne írjon.


16/f pár hónap múlva 17



2012. ápr. 5. 12:01
1 2
 1/20 anonim válasza:
23%
milyen érzés melegnek lenni?el nem tudom képzelni:D
2012. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
7%

amugy tényleg leirhatnád milyen énis kiváncsi vagyok xD

én biztos öngyilkos lennék elgondolkozhatna ezen az össze meleg xd

2012. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

semmilyen különleges érzés nincs, ami más lenne mint a heteróknál... max, hogy ha nem akarod, hogy megverjenek/leszóljanak, akkor csak otthon foghatod a párod kezét meg hasonló dolgok.

am nem ez volt a kérdés

2012. ápr. 5. 12:32
 4/20 A kérdező kommentje:

ne aggódj, szerintem nincs olyan meleg aki ne gondolkozott volna már öngyilkosságon, de a legtöbben bátrabbak és okosabbak vagyunk annál, mint hogy megtegyük. sokáig heteró akartam lenni és utáltam magam, de miután elfogadtam magam, már azóta nem akarok se meghalni, se heteró lenni, jó vagyok úgy ahogy vagyok. senkinek nem ártok semmivel...

duplán nem ez volt amúgy a kérdés

2012. ápr. 5. 12:36
 5/20 anonim válasza:
21%
milyen érzés ha arra gondoltok hogy egy lánnyal kéne közösüljetek?
2012. ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Kettes válaszoló nyugodtan megtehetnéd most is.

Jobb hely lenne a világ :)

Amúgy sokan ilyen idősen még nem nagyon bújnak elő.

gayromeo.com randi.gay.hu gaypoint.hu

Helyeket nagyon nem tudok ajánlani. De ezeken az oldalakon ha nagy szerelemet nem is egy két barátot összetudsz szedni :)

2012. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezekkel a milyen érzés milyen ha stb emberkékkel meg ne foglalkozz.

Van aki annyira unja az életét, hogy ok értelmetlenül gyűlölködjön és magyarázzon...

2012. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Jó látni ilyen felfogású embereket mint, te, aki komoly kapcsolatot szeretne.

Én szerencsére már megtaláltam a párom, konkrétan egy rendezvényen találkoztunk és akkor kezdődött minden.

A netes társkeresés nem tudom mennyire megbízható, bár egy próbát lehet megér?!


21/F

2012. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
12:42 nálad a pont! XD
2012. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális valaszolók tanácsait :)

még én sem bújtam elő, barátaim előtt szerintem hamarosan megteszem, bár a fiúk reakciójától félek egy picit... nem attól h megvernének, hanem h azt hinnék h akarok tőlük valamit és már nem lennének olyan közvetlenek velem...


nyáron majd sokat járok strandolni, meg lejárok kondiba, valahol csak találok valakit aki hasonlóan gondolkodik mint én :D

2012. ápr. 5. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!