Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt komoly gond van köztünk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt komoly gond van köztünk? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve együtt vagyunk már és együtt is élünk.

A szexuális életünkben komoly gondok léptek fel, úgy érzem a párom nem akar kielégíteni már normálisan. Mindig ha leszop, azt akarja menjek el minél hamarabb, sürget és nyavalyog közben. Nem élvezem, és a szex is ritkult már. Én törődöm vele sokat, ő orális szexnél viszonzást sosem kér, ha akarom kényeztetni azt mondja ne mert ő csikis, pedig nem csikisen csinálom ez tuti... mindenért megsértődik, ha megmondom neki, hogy nekem ez nem jó, akkor meg haragszik rám... elkezdtem nem foglalkozni vele, erre másnap a fiú osztálytársával fenyegetett engem, hogy lehet elmegy hozzá... hozzá teszem egyszer megcsalt és le is szopott mást... elképzelteő, hogy enm szeret engem? csak kihasznál vagy mi lehet ez?


2012. ápr. 1. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én hülye barátnőm is ilyen volt. Egyszerűen nincs agya, ezzel nincs mit tenni. Rúgd ki.
2012. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát :( Szerintem így nem fogjátok sokáig húzni sajnos, ha semmit nem lehet vele megbeszélni. Nem hiszem, hogy kihasznál, szerintem csak megunta. De ne sajnáld ilyen hozzáállással, ha vége lesz.

Off: Te legalább megmondod neki, hogy nem jó a sex, az én volt párom a hátam mögött mondta milyen "gyenge" vagyok, nekem véletlenül sem. Ezt tisztelem benned, hogy szólsz és nem elvárod, hogy kitalálja.

24/N

2012. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van erre egy jó mondásunk: "Nem akarásnak nyögés a vége." És nem a jó értelemben sajnos. Rossz a barátnőd hozzá(d)állása...
2012. ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megcsalt. Ezek után ez még kérdés? Meg mi az, hogy ilyennel fenyeget? Igazi rib*nc, már ne is haragudj. Dobd ki.
2012. ápr. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!