Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mihelyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mihelyt "megszereznék" valakit, összejönne bármi is. Pár nap és megunom?

Figyelt kérdés
Annak ellenére hogy előtte lángolt a levegő, meg volt rózsaszín köd minden...kis idő múlva már nem is olyan izgalmas az egész...túl jó minden, és ezért már nem is jó. (nemtudom mennyire érthető...nem nagyon tudom megfogalmazni mit érzek...)
2009. jún. 16. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy még nem állsz készen egy kapcsolatra..és nem akarod igazán tudat alatt.

22l

2009. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én azt hiszem értem: minden csak addig izgalmas, amíg nem a tiéd. talán nem találtál még rá az igazira.

próbálkozni persze lehet, de ha nem szereted az illetőt és tudod, h ennél nem lesz jobb, akkor ne áltasd sokáig, minél hamarabb szakíts vele.

2009. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hányévesvagy?
2009. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18 múltam.
2009. jún. 17. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!