Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt aludnátok a párotokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt aludnátok a párotokkal ebben az időben?

Figyelt kérdés

Lehet egyeseknek buta kérdés, de nekem igen is fontos. Még nem élünk együtt, de több, mint 2 éve együtt vagyunk. Nemrég megjött a menstruációm, és úgy tervezzük a párommal hogy vele alszom holnap. Ő még a szüleinél él, eddig sosem volt olyan, hogy ebben az időben, mikor megjött ott aludtam volna, hiszen pont ezeket az eseteket szeretném/ szerettem volna elkerülni, ami történne holnap, vagy másnap reggel. Mivel a szüleivel él, így viszonylag kicsit "cikinek" érzem, hogy ilyenkor ott fürdök, vagy ha ki kéne vinnem a betétet.. (persze becsomagolva..) a kukába. Attól félek, hogy átázom, vagy véres lesz a lepedője, stb..szeretkezés ilyenkor szóba sem jöhet, igazából azért aludnék ott, hogy együtt lehessünk.. mit tegyek, hogy a "balesetek" ne forduljanak elő?

Hülyeségektől kíméljetek!


2012. ápr. 5. 20:01
1 2
 1/18 ASOT ***** válasza:
100%

ez a nőknél természetes dolog..és ezt ő is tudja gondolom :)

Aludj ott nyugodtan, a szülei sem hülyék, tudfják h ez természetes dolog..én sem élek együtt a barátnőmmel, de ő is aludt már így itt...

2012. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az válik be amikor nagyon vérzek, ha két bugyi van rajtam éjszaka, és mind a kettőbe éjszakai betétet teszek. Picit kényelmetlen, de inkább, minthogy átázzak. A párodnak mondd el a félelmeidet, de ezt természetes dolog, ne szégyelld, emiatt nem érdemes otthon maradnod. Vagy ha nagyon frusztrál a dolog, akkor aludjon ő nálad. :)
2012. ápr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha a barátod normális, simán meg tudjátok beszélni ezt, nem fog haragudni. Barátnőm azonos helyzetben ugyanúgy itt szokott aludni, engem egyáltalán nem zavar :)
2012. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat! :)

A barátomat nem zavarja ez, sőt örül, hogy ott alszom..igazából csak az átázástól félek, bár nagyon régen fordult elő, de félek, hogy ez kivételes alkalom lesz, hiszen tuti, hogy izgulni fogok, és akkor sokkal több van :S

2012. ápr. 5. 20:06
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfi praktika jön, de beválhat. :D Esetleg vegyél fel egy rövid gatyót és ami véletlenül "kimegy" azt talán megfogja. De szerintem egyáltalán nem kell ez miatt félned. Hidd el a szülei megfogják érteni.
2012. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
:) Most az egyszer pizsiben fogok aludni..remélem nem lesz semmi gond. :) Köszönöm! :)
2012. ápr. 5. 20:08
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem ciki. Mi mi mindig együtt alszunk ilyenkor is. :)
2012. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
És ha netán átáznék, hogy kéne "reagálnom"? Mit csináljak/mondjak? :S Ne haragudjatok, hogy ezt kérdezem, de velem még nem volt ilyen..előző kapcsolataimban sem... :/
2012. ápr. 5. 20:11
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abban semmi ciki, hogy a barátodnál alszol, amikor épp menstruálsz. Használj éjszakai betétet. Ha nagyon félsz, hogy esetleg a lepedője véres lehet, akkor kelj fel éjszaka és ellenőrizd, hogy kell-e cserélned a betétet, vagy vigyél otthonról egy kis lepedőt magaddal, és terítsd alád pluszban. Otthon sűrűn előfordul veled "baleset"? Ha nem, akkor valószínűleg a barátodnál sem fog. :) Törölközőt is jó, ha sajátot viszel, így nem kell azon izgulni, ha véletlenül összekened. Ha ki kell dobnod a szemétbe a betétet, akkor csomagold el úgy, hogy ne látszódjon egyáltalán, hogy az mi, szerintem senki sem fog szólni, hogy eldobsz valamit a kukába.
2012. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Már nagyon régen történt meg velem az, hogy este átáztam..remélem holnap sem fog.. :/
2012. ápr. 5. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!