Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Megsértődnétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Megsértődnétek ilyen kérdés hallatán?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek rosszul állnak a fogai. A felső fogsorán. Te megsértődnél, ha a párod rákérdezne, hogy szeretnél-e tenni valamit a hibáid ellen. Pl mint a fogak, hogy helyre szeretnéd-e állítani őket. Vagy akármilyen másik hibánál. Megsértődnétek?
2012. ápr. 5. 22:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha ilyen otromba módon teszed fel neki.
2012. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha normálisan kérdezi nem.

Barátom is szokta mondani, ha valami nem tetszik épp neki. Persze kulturáltan. Én meg örülök, mert így tudom, hogy min változtassak. Ennyi.

21L

2012. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem se olyan szép a fogam:SS de nem sértődnék meg, csak kicsit rosszul esne
2012. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nézd, úgy kezd, hogy nem kérdezel rá egyenesen. Mesélsz pl. arról h te fogszabályzós voltál, vagy arról, hogy ilyen meg ilyen hibád van. Lényeg, hogy ő hozza szóba, ne te. Hagyd hogy beszéljen róla, csak diszkréten kérdezgesd, és akkor rákérdezhetsz- így együttérzőnek fogsz tűnni, nem pedig bunkónak.
2012. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem esne jól.


23/N

2012. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek rosszul esik ha kritikát kap... Esetleg mondhatnád neki, hogy fogszabályzóval is tetszene, sőt szerinted tök szexi. Vagy valamit de ne így szemtől szembe, hogy hát neharagudj elég randa a fogsorod kezdj vele valamit :D
2012. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? Ha fiatal, akkor rákérdezhetsz, de ha már idősebb, nem gondolod, hogy ő is észrevette, csak nehezére esik erről beszélni? Vagy nincs pénzük fogszabályzóra? Nem szabad így rákérdezni. Biztos akar tenni ellene valamit, de ha nem tud, akkor nem kell még neked is b.sztatni:S Szerintem..
2012. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb a szemtől szembe.. Ezek az apró kis célozgatások annyira sunyik, és úgyis rá fog jönni, hogy mi a véleményed. Nekem ezek még rosszabbul esnének. Ha kerek perec megmondod neki, akkor tudni fogja, hogy mi a gond, nem hiszem, hogy megsértődik. Sztem sokkal bunkóbb, ha megkérdezed, hogy "Nem szeretnéd helyreállíttatni a fogadat?" XD
2012. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

attól függ, melyik testrészemen akarna változtatni.

pl. ha a fogaimra mondaná ezt, kinevetném. az egyik kicsit ferde, de nekem pont így tetszik :D

viszont ha az orromra szólna be azt nagyon utálnám mert arra allergiás vagyok. akk beszólnék, h adjon rá pénzt hogy megműttessem, v. ne pofázzon.

úgy kérdezd meg tőle, h mivel elégedetlen magán és ha tehetné, mit változtatna meg. ha nem említi magától a fogát az azt jelenti, hogy tetszik úgy neki. ha igen, akk meg ....csak egy kis rábeszélés kell :D

2012. ápr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg neki a kérdést "véletlenül"...
2012. ápr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!