Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnapos, szarul van, én azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnapos, szarul van, én azt mondtam neki, nem sajnálom. Fiúk, ti is megsértődnétek ezen?

Figyelt kérdés

A barátomról van szó (egy éve vagyunk együtt). Néha iszik a haverokkal, kb havi egyszer sikerül úgy berúgnia hogy másnapos is lesz. Tegnap is bulizott (én nem voltam vele, dolgoztam), és ma reggel szarul volt, hányt, felfájás, stb. Én vittem neki vizet meg kaját stb, de nem kényeztettem túlzottan, erre azt mondja, "sajnálhatnál jobban" meg hogy törődhetnék vele jobban. Én erre azt mondtam neki, hogy nem sajnálom, mivel önszántából ivott, ráadásul már elég nagy tapasztalata van arról, hogy mi történik ha sokat iszik.. ő akarta, akkor minek sajnáljam? Vállalja a következményeket önsajnálat nélkül.


Erre megsértődött és nem nagyon beszél hozzám azóta, szerinte ha rosszul van akkor igenis jobban kéne sajnálnom.


Szerintetek kinek van igaza?


20/L


2012. ápr. 1. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad. Ha ezen megsértődik, akkor bunkó. Ő csinálta ezt magával, akkor minek kéne már sajnálni?
2012. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad. Én ugyan ezt szoktam mondani. Sőt rossz természetemből adódóan viccet csinálok belőle és kuncogok is rajta...:) De ő ezt már megszokta...:D
2012. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Pasiként mondom...szard le.. :D
2012. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
pasiként mondom..ne foglalkozz vele.. :)))
2012. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
neked van igazad, hisz ő rugott be és tudta, hogy mi lesz a következménye ha sokat iszik akkor ne panaszkodjon...
2012. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Pár évvel ezelőtti bulin én is felöntöttem a garatra barátnőkkel és eljött a másnap is. Barátok rágták párom fülét, sajnáljon már jobban, hiszen rossz nekem, ő azt felelte, hogy senki nem tartott a fejemhez fegyvert, hogy igyak. Igaza volt. Én csendben szenvedtem és kapartam össze magam, de nem sértődtem meg, meg sipákoltam, hogy sajnáljon, mert igaza volt, az én döntésem volt az ivás. Úgyhogy nyugi, neked van igazad, tartsd magad ahhoz, mit mondtál :)
2012. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
100 %-osan neked van igazad! Ő csinálta magának a "bajt" hát szenvedjen!
2012. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Elvileg neked van igazad, ez tény. de tudod ez egy olyan dolog, hogyha azt látom a páromon, hogy elesett és szarul van, szenved, akkor sajnálom és segítek neki, ápolom, nem az észt osztom. De biztos én vagyok túlzottan szerelmes...
2012. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit várt.

Ha én vagy párom nagyon ritkán másnaposok vagyunk, akkor se abajgatjuk a másikat, hogy hát jajjteszegény.

Viszünk neki vizet, valami kaját, amit kíván, aztán annyi. De ennél többet egyikőnk se vár el, sőt ezt se, ezt csak úgy mégis, mert a párom, aztán egyszer ő is lehet részeg... De most mit sajnáljam, hogy berúgott és ezért másnapos?

Ha ezen megsértődött, tényleg sz.rd le... :)

21L

2012. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Neked van igazad.
2012. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!