Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes 28 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes 28 évesen egy 33 éves nővel kapcsolatba kerülni, ahol már van egy 3 éves gyerkőc és rendszeres kapcsolat az ex-el és a az ex szüleivel, mint negyszülőkkel?

Figyelt kérdés

A nő csinos, helyes, értelmes, de megvan az a korlátom, hogy gyerekes nővel nem tudom elképzelni a jövőt.


Voltatok már hasonló helyzetben?


2012. ápr. 6. 00:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nagy a szerelem, akkor mindenképpen.
2012. ápr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 <random> ***** válasza:
73%
Ha az ember elviseli azt, hogy a párja rajta kívül egy másik pasival is kapcsolatban él (elvégre a gyerek egy örök, elszakíthatatlan kapocs), akkor igen. Azonban ha van mód rá, érdemes az ilyen komplex kapcsolatokat elkerülni...
2012. ápr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Tartsd magad a korlátodhoz,jobb lesz neked.Én egyszer megszegtem,és azóta még inkább tartom ezt a korlátot:)
2012. ápr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha a gyerkőcön kívül nincs más kapocs az ex-el és a hozzátartozókkal meg lehet próbálni.Beszéld meg a nővel hogy nagyon szimpatikus,vonzódsz hozzá,stb,ezért megpróbálkoznál a "feladattal" viszont nem szeretnél nagyon előrerohanni mert nem vagy biztos a dolgokban az említett okok miatt.És ha tényleg értelmes akkor talán megérti és elfogadja.
2012. ápr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

a gyerekkel szerintem nincs gond feltétlenül.

szerintem a 33 év ami aggasztó.

jobb csaj már nem lesz belőle.

2012. ápr. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Ez azért elég gáz. Mármint a kérdezőre nézve.

Ha szeretsz valakit, akkor a gyerekkel együtt szereted. Tudtad jól, hogy van a kicsi, nem? Szvsz ezért tart ott a társadalom, hogy sok az egyedülálló anyuka, mert ha gyerek van, akkor a nő már nem is kell, hiába lenne esetleg baromira jó a kapcsolat...

Ha nem fogadod el gyerekkel, jobb is, ha nem hitegeted, hanem hagyod, hadd keressen magának valakit, aki mindenével együtt szeretheti.

És igen, a gyerek miatt KELL, sőt, MUSZÁJ tartani a kapcsolatot az ex-szel meg a családjával, elvégre az ő vérükből való a kicsi. Nem tilthatja el senki a gyereket az apjától és a másik ági rokonaitól...

2012. ápr. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os: azért egy gyermektelen,egyedülálló pasi hadd döntse már el,hogy akar-e ilyen nőt,főleg úgy hogy nem tudja ilyennel elképzelni a jövőt.Pontosan,hogy macera az egész:nem a te gyereked,akkor ott az apa,stb,stb,ami inkább nyűg valakinek.Nekem is az lenne.Egyszer csúsztam bele gyerekes pasiba,igaz nagyobbak voltak a gyerekek,de több ilyen nem kellene.Találtam egy olyan pasit,akinek ugyanígy nincs gyereke mint nekem,és ha esetleg arra kerül sor,együtt fogjuk átélni először ezeket a dolgokat,meg sok egyéb mást.
2012. ápr. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én 25 éves nő vagyok. A párom 36 éves. Együtt neveljük az ő két gyermekét.

Hogy őszinte legyek az EX kiakasztó!!! 17 évig éltek együtt és még mindig azt hiszi hg az én párom egyből ugrik neki ha füttyent. Persze ő nemet mondd akkor vita van. Nagyon gáz... :S

A gyerekekkel nincs gond. Én elfogadtam.

De azt vésd az eszedbe, hogy a gyerek lesz mindig az első!!!

Ha fel tudod dolgozni hogy örökre csak 2. lehetsz akkor vágj csak bele egy ilyen kapcsolatba! Valamint feladod azt az intimitást ami egy gyermektelen kapcsolatban van. Ami ugye a kapcsolat elején nagyon fontos. Magyarra fordítva: Szex csak este ha a gyerek alszik. Nincsenek spontán légyottok a konyhapulton vagy bármikor amikor megkívánjátok... Ha megöleltem a páromat főleg a kapcsolatunk elején a kislánya állandóan közénk bújt (7 éves)... stb...

Őszintén nekem nehéz volt feldolgozni hg 2. vagyok és az intim pillanatok többsége csak este kivitelezhető, de nekem sikerült, kb. fél év telt el mire berázódtam és megszoktam...

Ezeket gondold meg. Ez az én tapasztalatom. 25/N

2012. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... Azt kifelejtettem, hogy nekem még nincs saját gyermekem...
2012. ápr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld mancs.


Hiába a vonzódás, hiába csinos a Nő, de nem megyek bele ilyen kapcsolatba. Részben a válaszok de döntően Magam miatt:

1. A gyerek legyen az első egy Nőnek. Ez oké, ha a gyerek a Tied, de túl nagy áldozat, ha nem.

2. Elég egy anyós egy kapcsolatba, nem kell még egy bónusz nagymama az ex révén.

3. Szerintem a saját boldogságunk miatt lehetünk annyira önzőek, hogy a saját érdekeinket nézzük.

4. A korkülönbség.

2012. ápr. 7. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!