Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó ötlet lenne ajándékba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet lenne ajándékba?

Figyelt kérdés
Néztem a neten olyan oldalt, ahol olyan ajéndékokat lehet renelni amihez küldessz egy képet, és pl egérpadot,pólót,naptárat,bögréket... csinálnak.Barátomnak nemsokára itt a névnapja és gondoltam neki valami ilyesmire.Olyan képet szeretnék belerakatni ahol 2en vagyunk, de olyan kép nincs elég jó xD őszintén, egyikünknek mindig valamiért olyan furi az arckifejezése xD...(nem vagyok egy model xD)és nem tudom hogy akkor jó lenne e mégis.Amúgy egy poháralátétre,egy párnára(szív alakú) vagy egy egéradra(téglalap vagy szív alakú, még nem tom) gondoltam...de azzal a képpel ahol együtt vagyunk...Nos szerintetek ez jó lenne?Vagy ha valami más ajándékot tudnátok esetleg javasonli megköszönném(14l-14f).
2009. jún. 17. 08:40
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
és légyszi csak olyan írjon, aki tényleg segteni akar :)
2009. jún. 17. 08:43
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
szia.szerintem jó ötlet. és szerintem párnát vagy pólót csináltass.
2009. jún. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

hát pólót azért nem tartom túl jó ötletnek mert csak gyerek meg felnőtt méretben van :S viszont a párna felé én is hajlok. eddig egérpadra gondoltam, de a párna szerintem kedvesebb :)


de am lehet még---->póló,bögre,puzzle,egérpad,párna,hűtőmágnes,kulcstartó,masni vagy szarvas fényképes pólóban xD,falióra,partedli,üvegpóló,vászonszatyor,csempe,kötény,pénztárca,poháralátét,törülköző.


szal szerintem ezek közül amik szóba jöhetnek az a párna,poháralátét,egérpad meg még talán a törülköző, csak attól félek hogy túl nagy lenne a kép xD.

köszi a választ

2009. jún. 17. 09:12
 4/26 A kérdező kommentje:
maci* vagy szarvas xD nem masni
2009. jún. 17. 09:12
 5/26 A kérdező kommentje:
meg most jutott eszembe. az is nagyon érdekelne hogy mennyi marad el a kép szélétől? csak mert írták hogy akár 5 mm is elmaradhat, de jobb lenne ha az is megmondaná aki rendelt. csak mert mi a képen eléggé a szélén vagyunk :) és hát elég ciki lenne ha a fél fejünk lenne csak rajta. vagy azt beállítják úgy hogy ez ne történhessen meg?
2009. jún. 17. 09:52
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én a párnára szavazok.

Szerintem írj nekik egy e-mailt és küldd el a képet, hogy megbizonyosodj, hogy mennyi marad le a képből.

2009. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó 5let ;)
2009. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
köszi ez jó ötlet. majd megnézem hogy lehet e ilyet. ha meg nem akkor ez van x) max. megmarad nekem a párna neki meg veszek valami mást xD de párnából a szív alakút javasoljátok? csak mert én olyanra gondoltam...
2009. jún. 17. 10:08
 9/26 anonim ***** válasza:
Szerintem fiúnak a szív alakú nem olyan jó ötlet.
2009. jún. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, de szerintem nem jó ötlet. Ha majd lesz évfordulótok arra kiválló, mivel az évforduló kettőtökről szól! A névnap...nos ez az ő névnapja, valami olyan dolog kell neki, amit ő szeret. Az egy dolog, hogy szeret téged, de ezt most ne magyarázzuk bele. MOndom, az ilyesmi amit irsz, nagyon jó ötlet, valentin napra,évfordulóra. Amúgy te ismered a barátodat, te tudod mit szetet
2009. jún. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!